Čempionų lyga: šeimininkai liko be pergalių

2016 02 25 0:04

Trečiadienio vakarą baigėsi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio varžybų pirmasis etapas.

Namie žaidusioms komandoms pergalių iškovoti nepavyko. Ukrainos čempionai Kijevo „Dinamo“ klubas savo aikštėje 1:3 pripažino „Manchester City“ iš Anglijos pranašumą.

„Man City“ jau 15 min. į priekį išvedė Sergio Aguero, o 40 min. rezultatą padvigubino Davidas Silva. Po pertraukos (59 min.) Vitalijaus Bujalskio tikslus smūgis pradžiugino 54 tūkst. Ukrainos komandos gerbėjų. Tačiau paskutinę dvikovos minutę trečiąjį „Man City“ komandos įvartį pelnė Yaya Toure.

Kitos rungtynės tarp „Eindhoven“ (Olandija) ir Madrido „Atletico“ (Ispanija) klubų baigėsi be įvarčių, 0:0. 68 min. antroji geltona kortelė buvo parodyta šeimininkų žaidėjui Gastonui Pereiro. Mažumoje likę „Eindhoven“ futbolininkai atsitraukė į gynybą ir sugebėjo išsaugoti lygiąsias.

Atsakomosios rungtynės Mančesteryje ir Madride vyks kovo 15 dieną.