Čempionų lygoje pirmąsias pergales iškovojo „Borussia“ ir „Chelsea“

2013 10 02 8:35
Dortmundo „Borussia“ futbolininkai džiaugiasi svaria pergale prieš Marselio „Olympique“. Reuters/Scanpix nuotrauka

Svečių vakaras. Toks jis buvo antradienį Čempionų lygoje, nes iš aštuonių mačų net keturis laimėjo išvykose žaidusios komandos. Dar dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis, tad tik dvi šeimininkų ekipos pradžiugino savo sirgalius.

Pirmąsias pergales šiame sezone iškovojo Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) ir Londono „Chelsea“ (Anglija).

Čempionų lygos vicečempionė „Borussia“ namuose 3:0 sutriuškino Marselio „Olympique“ (Prancūzija), o Jose Mourinho treniruojama „Chelsea“ atsitiesė po antausio pirmajame mače ir svečiuose 4:0 sutriuškino Bukarešto „Steaua“ (Rumunija).

Sunkią pergalę išvykoje 1:0 iškovojo be Lionelio Messi žaidusi „Barcelona“ (Ispanija), kuri išvykoje palaužė Glazgo „Celtic“ (Škotija) klubą.

Idealų sezono startą tęsia Ispanijos čempionate ir Čempionų lygoje tik pergales skinanti Madrido „Atletico“ (Ispanija). Antradienį ji išvykoje 2:1 įveikė „Porto“ (Portugalija).

Antrąsias pergales šio sezono Čempionų lygoje iškovojo Anglijos čempionato lyderis Londono „Arsenal“, namuose 2:0 įveikęs „Napoli“ (Italija), ir Gelzerkincheno „Schalke“ (Vokietija), svečiuose 1:0 įveikusi pirmojo turo išsišokėlę „Basel“ (Šveicarija) ekipą.

Turtingasis Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) vėl nesugebėjo laimėti, nes namuose neįmušė įvarčio „Austria“ (Austrija) ekipai – 0:0, o Amsterdamo „Ajax“ (Olandija“ ir „AC Milan“ (Italija) atsikeitė įvarčiais paskutinę rungtynių minutę – 1:1.

E grupė

„Basel“ 0 – 1 Gelzenkircheno „Schalke“

54' [0 - 1] Julian Draxler

Bukarešto „Steaua“ 0 – 4 Londono „Chelsea“

20' [0 - 1] Ramires

44' [0 - 2] Danijel Georgievski (į savo vartus)

55' [0 - 3] Ramires

90' [0 - 4] Frankas Lampardas

Londono „Arsenal“ 2 – 0 SSC „Napoli“

8' [1 - 0] Mesut Ozil

15' [2 - 0] Olivier Giroud

Dortmundo „Borussia“ 3 – 0 Marselio „Olympique“

19' [1 - 0] Robert Lewandowski

52' [2 - 0] Marco Reus

79' [3 - 0] Robert Lewandowski (11 m)

G grupė

Sankt Petersburgo „Zenit“ 0 – 0 Vienos „Austria“

FC „Porto“ 1 – 2 Madrido „Atletico“

16' [1 - 0] Jackson Martinez

58' [1 - 1] Diego Godin

86' [1 - 2] Arda Turan

H grupė

Amsterdamo „Ajax“ 1 – 1 AC „Milan“

90' [0 - 1] Mario Balotelli (11 m)

90' [1 - 1] Stefano Denswil

Glazgo „Celtic“ 0 – 1 „Barcelona“

76' [0 - 1] Cesc Fabregas

59' Scott Brown („Celtic“) parodyta raudona kortelė