Čempionų lygoje – šeimininkų pergalės

2016 02 17 0:11
Paryžiaus PSG-Londono "Chelsea". SIPA/Scanpix nuotrauka

Po žiemos pertraukos į stadionus sugrįžo UEFA Čempionų lyga. Antradienį komandos žaidė pirmąsias aštuntfinalio rungtynes.

Didelį susidomėjimą kėlusioje dvikovoje Prancūzijos sostinėje Paryžiaus PSG priėmė Anglijos čempionus Londono „Chelsea“.

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 39 min. baudos smūgį realizavo Zlatanas Ibrahimovičius. Puolėjui šyptelėjo sėkmė – po jo smūgio kamuolys kliudė varžovą ir pakeitęs skriejimo kryptį, įlėkė į vartus. Bet paskutinę pirmo kėlinio minutę rezultatą išlygino Johnas Obi Mikelis.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, PSG pavyko įrodyti savo pranašumą. Pergalingą įvartį prancūzams 79 min. pelnė Edinsonas Cavani – 2:1.

Pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes įgijo ir portugalų Lisabonos „Benfica“, namie 1:0 palaužusi Sankt Peterburgo „Zenit“ iš Rusijos.

Šiose rungtynėse abi komandos demonstravo atsargų futbolą ir labiau rūpinosi savų vartų saugumu. Kai atrodė, kad dvikova pasibaigs lygiosiomis, portugalai sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį: paskutinę minutę tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Jonasas.

Atsakomosios rungtynės Londone ir Sankt Peterburge vyks kovo 9 dieną.