Čempionų lygoje – Z.Ibrahimovičiaus įvarčių šou

Trys įvarčiai per 20 minučių, o iš viso keturi – Zlatanas Ibrahimovičius trečiadienį vakarą Čempionų lygoje atliką įstabų individualų šou. Švedo dėka Paryžiaus “Saint Germain” klubas 5:0 sutriuškino savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusią “Anderlecht” vienuolikę.

Anglijos čempionė “Manchester United” namuose 1:0 palaužė San Sebastijano “Real Sociedad” futbolininkus, kurie jau 2 rungtynių minutę įsimušė kamuolį į savus vartus, ir tai buvo nerezultatyviausios vakaro rungtynės. Kituose stadionuose įvarčiais lijo kur kas smarkiau.

Iš viso aštuoneriose rungtynėse buvo pasiekti net 26 įvarčiai. Negailestingiausiai varžovų vartų tinklą draskė minėtas Paryžiaus klubas bei čempionų titulą ginantis Miuncheno “Bayern”. Vokiečiai namuose 5:0 nepasigailėjo Pilzeno “Viktoria” ekipos iš Čekijos.

Nepaisant penkių “Bayern” įvarčių, vienam šios ekipos lyderių Arjenui Robbenui nepavyko pakartoti Čempionų lygos rekordo. “Bayern” saugas buvo pasižymėjęs penkeriose rungtynėse iš eilės, tačiau šįkart įmušti olandui nepavyko. Rekordas – įvarčiai šešiuose mačuose iš eilės. Tai yra pavykę padaryti tik Marouane‘ui Chamakhui, Burakui Yilmazui ir Cristiano Ronaldo.

Nutrūko neįtikėtina Graikijos čempionės “Olympiakos” komandos serija. Nuo 2009-ųjų ši komanda UEFA organizuojamuose turnyruose buvo sužaidusi 27 rungtynes, iš kurių buvo laimėjusi 14, pralaimėjusi 13, tačiau nė karto (!) nebuvo sužaidusi lygiosiomis. Iki šio vakaro. Mačas su “Benfica” Lisabonoje baigėsi rezultatu 1:1.

Nutrūko ir rekordinė Donecko “Šachtar” serija. Ukrainiečiai 31 mačą iš eilės, skaičiuojant visus turnyrus, aikštelės nepalikdavo neįmušę įvarčio. Šią seriją nutraukė Leverkuzeno “Bayer” vienuolikė, susitikimą laimėjusi rezultatu 4:0.

Cristiano Ronaldo sąskaitoje jau septyni įvarčiai, pelnyti šio sezono Čempionų lygoje. Portugalas trečiame ture pasižymėjo dukart, o Madrido “Real” 2:1 palaužė Turino “Juventus” pasipriešinimą.

Rezultatai:

A grupė:

„Manchester United“ 1 - 0 San Sebastijano „Real Sociedad“

2' Inigo Martinez [1 - 0] (į savo vartus)

Leverkūzeno „Bayer“ 4 - 0 Donecko „Šachtar“

22' Stefan Kiessling [1 - 0]

50' Simon Rolfes [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

57' Sidney Sam [3 - 0]

72' Stefan Kiessling [4 - 0]

B grupė:

Madrido „Real“ 2 - 1 Turino „Juventus“

4' Cristiano Ronaldo [1 - 0]

22' Fernando Llorente [1 - 1]

29' Cristiano Ronaldo [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)

48' Giorgio Chiellini („Juventus“) - raudona kortelė

Stambulo „Galatasaray“ 3 - 1 Kopenhagos „FC Copenhagen“

9' Felipe Melo [1 - 0]

38' Wesley Sneijder [2 - 0]

45' Didier Drogba [3 - 0]

88' Claudemir [3 - 1]

C grupė:

Briuselio „Anderlecht“ 0 - 5 „Paris Saint Germain“

17' Zlatan Ibrahimovič [0 - 1]

22' Zlatan Ibrahimovič [0 - 2]

36' Zlatan Ibrahimovič [0 - 3]

52' Edinson Cavani [0 - 4]

62' Zlatan Ibrahimovič [0 - 5]

Lisabonos „Benfica“ 1 - 1 Pirėjo „Olympiakos“

29' Alejandro Dominguez [0 - 1]

84' Oscar Cardozo [1 - 1]

D grupė:

CSKA 1 - 2 „Manchester City“

32' Zoran Tošič [1 - 0]

34' Sergio Aguero [1 - 1]

42' Sergio Aguero [1 - 2]

Miuncheno „Bayern“ 5 - 0 Plzeno „Viktoria“

25' Franck Ribery [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

37' David Alaba [2 - 0]

61' Franck Ribery [3 - 0]

64' Bastian Schweinsteiger [4 - 0]

90' Mario Goetze [5 - 0]