Čempionų lygos aštuntfinaliuose sėkmė ir toliau lydi svečius

2014 02 20 10:34

Trečiadienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalių kovos. Estafetę iš pergales dieną prieš iškovojusių „Barcelona“ ir PSG klubų perėmė Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Atletico“ klubai.

Čempionų lygos nugalėtojo titulą ginantis „Bayern“ 2:0 išvykoje nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus. „Arsenal“ 9-ą minutę turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau didysis Londono komandos pirkinys Mesutas Ozilas nerealizavo 11 metrų baudinio (0:0). 38-ą minutę, iš aikštės pašalinus Wojciechą Szczesny, analogišką galimybę turėjo „Bayern“, tačiau išnaudoti 11 m baudinio Davidui Alabai taip pat nepavyko (0:0).

Visgi „Arsenal“ futbolininkai liko dešimtyje ir jiems sunkiai sekėsi regzti pavojingas atakas. Antrajame kėlinyje vokiečiams pagaliau pavyko išnaudoti turėtą pranašumą. Kamuolį į vartus 54-ą minutę nukreipė Toni Kroosas. Šeimininkų bėdos nesibaigė. Besibaigiant rungtynėms, 88-ą minutę Thomasas Mulleris gražiu smūgiu galva padvigubino „Bayern“ persvarą – 2:0 bei sukrovė vokiečiams saugų pranašumą prieš atsakomąjį mačą.

Nepaisant pralaimėjimo, istorija žada, jog „Arsenal“ ginklų lengvai nenuleis. Būtent „Arsenal“ praėjusį sezoną metė didžiausią iššūkį „Bayern“, kai šie klubai taip pat susikovė jau aštunfinalyje. „Arsenal“ pralaimėjo namuose 1:3, bet išvykoje laimėjo 2:0 ir praleido „Bayern“ tik dėl išvykoje pelnytų įvarčių taisyklės.

Dar sykį „Arsenal“ ir „Bayern“ susigrums kovo 11 dieną Miunchene.

Kitame susitikime sėkmė taip pat lydėjo svečius. Madrido „Atletico“ 1:0 palaužė savo žiūrovų akivaizdoje žaidusį „AC Milan“ klubą. Vienintelį rungtynių įvartį 83-ą minutę pelnė Diego Costa (1:0).

Pralaimėjimas Čempionų lygoje – dar vienas naujas krikštas prie „AC Milan“ vairo neseniai stojusiam Clarence‘ui Seedorfui, kuris trenerio poste pakeitė Massimilliano Allegri.

Įdomu, kad tai buvo jau „AC Milan“ bandymas šiuolaikinės Čempionų lygos atkrintamosiose įveikti ispanų klubą – visi keturi iki tol baigėsi nesėkmingai.

Atsakomoji Italijos ir Ispanijos klubų dvikova vyks kovo 11 dieną Madride.