Čempionų lygos ketvirtfinalyje „Atletico“ sustabdė „Barcelona“ įvarčių mašiną

2014 04 02 8:17
Reuters/Scanpix nuotrauka

Antradienio vakarą prasidėjo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio kovos. Pirmieji savo kovas pradėjo „Manchester United“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, bei „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ komandos.

„Old Trafford“ stadione Mančesteryje vietos „Man United“ priėmė Europos čempionus, „Bayern“ klubą. Pastarieji dominavo mače, tačiau realiausia galimybę pirmame kėlinyje pasižymėti turėjo „raudonieji velniai“, kai 37 minutę Danielis Welbeckas atsidūrė vienas prieš Manueli Neuerį, tačiau bandymas permesti kamuolį per vokietį baigėsi nesėkme.

Antrajame kėlinyje „United“ visgi gavo dar vieną progą – 58 minutę po kampinio, Nemanja Vidičius puikiai „uždarė“ Wayne‘o Rooney perdavimą, ir pelnė įvartį galva.

„Bayern“ neketino taip lengvai atiduoti pergalės, ir greitai Bastianas Schweinsteigeris, po puikaus Mario Mandžukičiaus perdavimo, sugebėjo išlyginti rezultatą. Tiesa, vėliau tas pats įvarčio autorius už šiurkščią pražangą gavo raudoną kortelę, o mačas pasibaigė rezultatu 1-1.

Kitame mače „Nou Camp“ stadione „Barcelona“ turėjo problemų su „Atletico“ komanda. Nors šansų pasižymėti turėjo abi ekipos, Diego Simeone auklėtiniai tiesiog iššovė iš niekur – 56 minutę Diego fantastišku smūgiu iš dešiniojo krašto nepaliko vilčių „Barca“ vartininkui Jose Pinto.

Vis dėlto, katalonai metė visas pajėgas į puolimą, o mače ypač aktyvus buvęs Neymaras sugebėjo pasiekti savo – 71 minutę po Andreso Iniesta perdavimo, brazilas smūgiu į dešinįjį kampą įveikė varžovų vartininką. Vėliau „Barcelona“ spaudimas nepasiteisino ir „Atleti“ išsivežė svarbų įvartį prieš atsakomąjį mačą Madride.

„Manchester United“ 1 – 1 „Bayern“

58‘ [1 – 0] Nemanja Vidič

66‘ [1 – 1] Bastian Schweinsteiger