Čempionų lygos ketvirtfinalyje – užtikrintos „Real“ ir PSG pergalės

2014 04 03 5:22

Trečiadienį buvo sužaisti likusieji UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmieji mačai. Madrido „Real“ ekipa namuose nesunkiai sutriuškino Dortmundo „Borussia“ komandą 3-0, Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas susitvarkė su Londono „Chelsea“ pasipriešinimu 3-1.

Mače Ispanijoje šeimininkai reikalus tvarkyti pradėjo dar mačo pradžioje. Jau trečią rungtynių minutę po Danielio Carvajalio perdavimo, pro varžovų gynėjus prasmuko ir pasižymėjo Garethas Bale‘as.

„Real“ dominavo mače ir kiek vėliau Isco savo tolimu smūgiu nepaliko vilčių vartininkui Romanu Weindefelleriui ir taip padvigubino komandos persvarą padvigubino Isco. Antrajame kėlinyje „Los Blancos“ tik įtvirtino savo persvarą, kai 57 minutę po Luka Modričiaus perdavimo Cristiano Ronaldo įmušė trečią įvartį. Tai užtikrino pakankamą rezervą atsakomąjam mačui Dortmunde.

Tuo tarpu „Parc des Princes“ stadione mačo šeimininkai PSG turėjo problemų su kovingai nusiteikusiu „Chelsea“ klubu. Ir čia taip pat kaip ir rungtynėse Madride, įvartis krito greitai – Ezequielis Lavezzi pasinaudojo dėkingai nukritusiu kamuoliu po kojomis, bei pelnė įvartį iš maždaug 8 metrų.

Visgi, „mėlynieji“ neketino taip lengvai paleisti varžovų – po keletos pavojingų kontratakų buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys paryžiečių baudos aikštelėje ir jį stojo realizuoti Edenas Hazardas. Belgas šaltakraujiškai įveikė vartininką ir išlygino rezultatą.

Tačiau antrajame kėlinyje svečiai iš Londono padarė grubią klaidą, kuri kainavo brangiai – 61 minutę Davidas Luizas nesėkmingai bandė išmušti kamuolį, kuris beskriejo į „Chelsea“ vartus, ir įsimušė sau. Ir nors pastarieji bandė greitai taisyti padėtį, jau einant pridėtam laikui Javieras Pastore po fantastiško reido įspūdingai nuginklavo Petrą Čechą ir taip užbaigė mačą rezultatu 3-1.

„Real“ 3 – 0 „Borussia“

3‘ [1 – 0] Gareth Bale

27‘ [2 – 0] Isco

57‘ [3 – 0] Cristiano Ronaldo

PSG 3 – 1 „Chelsea“

4‘ [1 – 0] Ezequiel Lavezzi

27‘ [1 – 1] Eden Hazard (11 m)

61‘ [2 – 1] David Luiz ( į savus vartus)