Čilės futbolininkai užtikrintai nugalėjo australus

2014 06 14 7:01
Reuters/Scanpix nuotrauka

Paskutinėse penktadienio pasaulio futbolo čempionato rungtynėse Čilės futbolininkai 3:1 įveikė Australijos nacionalinę rinktinę.

Kujaboje vykusiose B grupės rungtynėse čiliečiai jau per pirmas keliolika minučių įmušė du įvarčius. 12 minutę pasižymėjo Alexis Sanchezas, 14 - Jorge Valdivia.

35 minutę Pietų Amerikos futbolininkų persvarą sušvelnino australas Timas Cahillas, tačiau mačo eigą ir toliau kontroliavo čiliečiai.

Paskutinį rungtynių įvartį per teisėjo pridėtą laiką antro kėlinio pabaigoje įmušė Jeanas Beausejouras.

Kitose penktadienį vykusiose B grupės rungtynėse olandai net 5:1 sutriuškino pasaulio čempionus ispanus.