Čilės rinktinė padovanojo Ispanijai kelialapį namo

2014 06 19 0:04

Pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje sužaistos antrosios B grupės antro rato rungtynės, kur Ispanijos rinktinė sensacingai pralaimėjo Čilės rinktinei.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad ispanų akistata su australais bus tik formalumas, o po jo teks krautis daiktus namo.

Tai buvo 11-as šių rinktinių susitikimas ir pirmoji čiliečių pergalė. Čilės rinktinė atsilygino už pralaimėjimą patirtą 1950-tais metais, kur tame pačiame „Maracana“ stadione 2:0 teko pripažinti ispanų pranašumą.

Pirmojo kėlinio pradžioje dviem progom nepasinaudojo Čilės rinktinė, tada kelias pavojingas atakas surengė Ispanijos vienuolikė, bet įvartis pasiektas nebuvo.

Įpusėjus pirmajam kėliniui buvo pasiektas pirmas rungtynių įvartis trys čiliečiai išmaudė visą Ispanijos rinktinę, o vienas prieš vartininką atsidūręs Eduardas Vargas (20-ą minutę) išnaudojo savo šansą taikliai pasiųsdamas kamuolį į ispanų vartus (0:1).

Ispanai bandė atsilyginti tuo pačiu, bet po nesėkmingų atakų būdavo sunku apsiginti prieš čiliečius, vienos jų metu pasižymėjo ir kitas Čilės žaidėjas Charlesas Aranguizas (43-ą minutę), kuris padvigubino rezultatą (0:2).

Kėlinio pabaigoje Ispanai dar bandė įmušti įvartį, bet nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje Ispanai laikė užspaudę čiliečius ir spardė kamuolius pro šalį. Po nesėkmingų atakų sekdavo čiliečių greitos atakos, bet rezultatas nesikeitė.

Tiek ispanai tiek ir čiliečiai turėjo ne vieną progą įmušti, tačiau abiem komandom pritrūkdavo tikslumo.

Pridėtos net 6-ios papildomos minutės neišgelbėjo Ispanijos rinktinės, kuriai įtikinamai nuėmė karūną čiliečiai.