D.Šembero klubas uždirbo pirmąjį tašką

2007 10 04 0:00
Kas laimės mikrodvikovą - D.Šemberas (dešinėje) ar G.Vedersenas?

Antradienį žaistos aštuonerios UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro antrojo turo rungtynės E, F, G ir H grupėse. Pirmą tašką G grupėje iškovojo Rusijos čempionas Deivido Šembero Maskvos CSKA klubas, namie susitikimą su Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) baigęs lygiosiomis - 2:2 (0:1).

Svečiai jau 9 minutę po keistos situacijos išsiveržė į priekį - kamuolį išmušti bandydamas Aleksejus Berezutskis jį pasiuntė tiesiai brazilui Alexui, o šis smūgiu galva išnaudojo suteiktą progą. Po pertraukos Maksvos komanda sugebėjo išsiveržti į priekį. 85 min. po Deivido tolimo smūgio kamuolys atšoko prieš pat vartininką Venjaminą Mandrykiną ir įskriejo į vartus. Lietuvis žaidė visas 90 minučių. Po dviejų turų CSKA, turėdama 1 tašką yra grupės autsaideris, o ketvirtą tašką iškovoję "Fenerbahce" futbolininkai tapo vienvaldžiais grupės lyderiais ir tašku lenkia Milano "Inter" (Italija) bei "PSV Eindhoven" (Olandija) komandas, kurių tarpusavio susitikimą Milane 2:0 (2:0) laimėjo "Inter" klubas.

E grupėje vieną didžiausių šio sezono netikėtumų pateikė Škotijos vicečempionas Glazgo "Rangers", kuris devynių rungtynių be pergalių išvykose turnyre seriją nutraukė įspūdingu laimėjimu 3:0 prieš stipriausią Prancūzijos klubą "Lyon".

"Rangers" šventė pirmą pergalę Čempionų lygos varžybose svečiuose po 7 metų pertraukos ir grupėje dalijasi pirmąja vietą su "Barcelona".

H grupėje antrąją pergalę iškovojo ir vienvaldžiais lyderiais tapo Londono "Arsenal" (Anglija) futbolininkai, svečiuose 1:0 (0:0) įveikę antrą nesėkmę patyrusią Bukarešto "Steaua" (Rumunija). Pirmą pergalę iškovojo praėjusio sezono UEFA taurės laimėtoja "Sevilla" (Ispanija), savo aikštėje 4:2 (2:1) nugalėjusi Prahos klubą "Slavia" (Čekija).

Rezultatai

E grupė

Liono "Olympique" (Prancūzija) - Glazgo "Rangers" (Škotija) 0:3 (0:1), 38 076. L.McCullochas 23, D.Cousinas 47, D.Beasley 53 min.

"VfB Stuttgart" (Vokietija) - "Barcelona" (Ispanija) 0:2 (0:0), 51 300. C.Puyolis 53, L.Messi 67.

E grupės lentelė (pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Barcelona" 2 0 0 5:0 6

2. "Rangers" 2 0 0 5:1 6

3. "VfB Stuttgart" 0 0 2 1:4 0

4. "Olympique" 0 0 2 0:6 0

F grupė

"Manchester United" (Anglija) - "AS Roma" (Italija) 1:0 (0:0), 73 652. W.Rooney 70.

Kijevo "Dinamo" (Ukraina) - Lisabonos "Sporting" (Portugalija) 1:2 (1:2). V.Vaščukas 27; Tonelis 14, A.Polga 38.

1. "Manchester United" 2 0 0 2:0 6

2. "AS Roma" 1 0 1 2:1 3

3. "Sporting" 1 0 1 2:2 3

4. "Dinamo" 0 0 2 1:4 0

G grupė

Maskvos CSKA (Rusija) - Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 2:2 (0:1), 25 000 žiūrovų. Įvarčiai: M.Krasičius 49 min., V.Love'as 53-11 m; Alexas 9, Deividas 85.

Milano "Inter" (Italija) - "PSV Eindhoven" (Olandija) 2:0 (2:0). Z.Ibrahimovičius 15-11 m, 31. Raudonos kortelės: C.Chivu (65), D.Suazo (po finalinio švilpuko - abu "Inter").

1. "Fenerbahce" 1 1 0 3:2 4

2. "Inter" 1 0 1 2:1 3

3. "PSV Eindhoven" 1 0 1 2:3 3

4. CSKA 0 1 1 3:4 1

H grupė

"Sevilla" (Ispanija) - Prahos "Slavia" (Čekija) 4:2 (2:1), 25 000. F.Kanoute 8, L.Fabiano 27, J.Escude 58, A.Kone 69; D.Pudilas 19, D.Kalivoda 90+2.

Bukarešto "Steaua" (Rumunija) - Londono "Arsenal" (Anglija) 0:1 (0:0), 14 000. R.van Persie 76.

1. "Arsenal" 2 0 0 4:0 6

2. "Sevilla" 1 0 1 4:5 3

3. "Slavia" 1 0 1 4:5 3

4. "Steaua" 0 0 2 1:3 0