TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
FUTBOLAS

Dėl UEFA taurės kovos trys lietuviai

2008 10 04 0:00
Ignas Dedura su Maskvos "Spartak" įveikė UEFA taurės atrankos etapą.
AFP/Scanpix nuotrauka

Ketvirtadienį baigėsi UEFA taurės turnyro pagrindinio atrankos etapo kovos. 40 porų nugalėtojai pateko į pagrindines grupių varžybas, kur toliau tęs kovą dėl taurės.

Dėl antrojo pagal svarbą Europos klubinio futbolo trofėjaus varžysis ir trys komandos, savo sudėtyje turinčios futbolininkų iš Lietuvos. Be Mariaus Stankevičiaus su Genujos "Sampdoria", į grupės varžybas pateko ir Igno Deduros Maskvos "Spartak" bei Deivido Šembero Maskvos CSKA.

Atrankos barjero neįveikė "Moskva" su Edgaru Česnauskiu bei Uržičenio "Unirea" su Giedriumi Arlauskiu. "Unirea" tapo viena iš penkių Rumunijos komandų - nelaimėlių, kurios pasitraukė iš varžybų jau šiame etape.

Pagrindiniame UEFA taurės varžybų etape 40 komandų 8 grupėse tarpusavyje kovos vieno rato sistema, o į kitą etapą, šešioliktfinalį, paklius po tris geriausius klubus. Grupių etape Olandija ir Vokietija turės net po 5 komandas, keturios atstovaus Anglijai bei Ispanijai.

Atsakomųjų rungtynių rezultatai (skliausteliuose - pirmųjų mačų rezultatai. Žvaigždute pažymėtos komandos žengė į kitą etapą):

*Saint Patrick's" (Airija) - *Berlyno "Hertha" (Vokietija) 0:0 (0:2), *Gelzenkircheno "Schalke" (Vokietija) - Nikozijos APOEL (Kipras) 1:1 (4:1), *Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) - Farumo "Nordsjaelland" (Danija) 5:0 (2:0), *Maskvos CSKA (Rusija) -

Koprivnicos "Slaven" (Kroatija) 1:0 (2:1), *"Kobenhavn" (Danija) - "Moskva" (Rusija) 1:1 (2:1), *Birmingemo "Aston Villa" (Anglija) - Lovečo "Litex" (Bulgarija) 1:1 (3:1), *"Stuttgart" (Vokietija) - Varnos "Černo More" (Bulgarija) 2:2 (2:1), *"Saint Etienne" (Prancūzija) - Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis) 2:1 (2:1), *Maskvos "Spartak" (Rusija) - Ostravos "Banik" (Čekija) 1:1 (1:0), Bukarešto "Rapid" (Rumunija) - *"Wolfsburg" (Vokietija) 1:1 (0:1), Uržičenio "Unirea" (Rumunija) - *"Hamburg" (Vokietija) 0:2 (0:0), "Kalmar" (Švedija) - *Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) 1:2 (1:0), *"Manchester City" (Anglija) - Nikozijos "Omonia" (Kipras) 2:1 (2:1), "Motherwell" (Škotija) - *"Nancy" (Prancūzija) 0:2 (0:1), *La Korunijos "Deportivo" (Ispanija) - Bergeno "Brann" 2:0 (0:2), 11 m - 3:2, Gimaraešo "Vitoria" (Portugalija) - *"Portsmouth" (Anglija) 2:2 (0:2), "Vaslui" (Rumunija) - *Prahos "Slavia" (Čekija) 1:1 (0:0), *Poznanės "Lech" (Lenkija) - Vienos "Austria" (Austrija) 4:2 (1:2), Sofijos "Levski" (Bulgarija) - *"Žilina" (Slovakija) 0:1 (1:1), *Charkovo "Metalist" (Ukraina) - Stambulo "Besiktas" (Turkija) 4:1 (0:1), *Belgrado "Partizan" (Serbija) - "Timišoara" (Rumunija) 1:0 (2:1), Bukarešto "Dinamo" (Rumunija) - *Nijmegeno NEC (Olandija) 0:0 (0:1), *Stambulo "Galatasaray" (Turkija) - "Bellinzona" (Šveicarija) 2:1 (4:3), *"Club Brugge" (Belgija) - Berno "Young Boys" (Šveicarija) 2:0 (2:2), *"Paris Saint Germain" (Prancūzija) - "Kayserispor" (Turkija) 0:0 (2:1), Espo "Honka" (Suomija) - *Santandero "Racing" (Ispanija) 0:1 (0:1), "Kaunas" - *Genujos "Sampdoria" (Italija) 1:2 (0:5), *Trondheimo "Rosenborg" (Norvegija) - Kopenhagos "Brondby" (Danija) 3:2 (2:1), "Zurich" (Šveicarija) - *"Milan" (Italija) 0:1 (1:3), Prahos "Sparta" (Čekija) - *Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) 3:3 (0:0), Zalcburgo "Red Bull" (Austrija) - *"Sevilla" (Ispanija) 0:2 (0:2), *"Udinese" (Italija) - Dortmundo "Borussia" (Vokietija) 0:2 (2:0), 11 m - 4:3, *Enšedės "Twente" (Olandija) - "Rennes" (Prancūzija) 1:0 (1:2), *Amsterdamo "Ajax" (Olandija) - Čačako "Borac" (Serbija) 2:0 (4:1), *Lisabonos "Benfica" (Portugalija) - "Napoli" (Italija) 2:0 (2:3), *Lježo "Standard" (Belgija) - Liverpulio "Everton" (Anglija) 2:1 (2:2), Krokuvos "Wisla" (Lenkija) - *Londono "Tottenham Hotspur" (Anglija) 1:1 (1:2), "Artmedia" (Slovakija) - *"Braga" (Portugalija) 0:2 (0:4), *"Heerenveen" (Olandija) - Setubalio "Vitoria" (Portugalija) 5:2 (1:1), *"Valencia" (Ispanija) - Funšalio "Maritimo" (Portugalija) 2:1 (1:0).

UEFA taurės grupių sudėtys:

A grupė: "Milan", "Partizan", "Hertha", "Spartak", "Metalist".

B grupė: "Portsmouth", "Paris Saint Germain", "Sevilla", "Wolfsburg", "Sampdoria".

C grupė: "Valencia", "Dinamo", "Manchester City", "Club Brugge", "Nancy".

D grupė: "Standard", "Benfica", "Galatasaray", NEC, "Racing".

E grupė: "Schalke", "Aston Villa", "Lech", "Heerenveen", "Deportivo".

F grupė: "Slavia", CSKA, "Rosenborg", "Stuttgart", "Twente".

G grupė: "Ajax", "Tottenham Hotspur", "Kobenhavn", "Žilina", "Udinese".

H grupė: "Braga", "Feyenoord", "Hamburg", "Saint Etienne", "Olympiacos".

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
FUTBOLAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"