Devintajame “Futsal A lyga” ture - lygiosios ir trys pergalės išvykose

2015 01 26 14:35
“Futsal A lyga” nuotrauka

Lietuvos salės futbolo „Futsal A lyga“ devintajame ture Alytaus “Auska” paskutinėmis sekundėmis išsigelbėję mačą baigė lygiosiomis. O įtikinamas pergales svečiuose  šventė išvykoje žaidę Kauno „LSU-Atletas“ , Radviliškio “Lokomotyvas” bei Kauno “Inkaras”

„Vytis-LG“ ir „Auska“ rungtynes baigė lygiosiomis

„Futsal A lyga“ devintajame ture vykęs Kauno „Vyčio-LG“ ir Alytaus „Auskos“ susitikimas baigėsi lygiosiomis – 4:4 (1:3).

Rungtynes tiksliu smūgiu 5-ąją minutę atidarė Aleksandras Jefišovas ir išvedė „Vytį-LG“ į priekį – 1:0. Tačiau visai netrukus „Auska“ rezultatą išlygino, kai 6-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Rolandas Karčemarskas – 1:1. Visai netrukus „Auska“ jau įgavo pranašumą, kai 12-ąją minutę sėkmingai ataką baigė Remigijus Krisiulevičius – 2:1. Pirmajame kėlinyje geltona kortele už neleistiną atakos nutraukimą buvo „apdovanotas“ ir „Vyčio-LG“ žaidėjas Nerijus Kestenis. Tuo įvykiai pirmajame kėlinyje nesibaigė. 19-ąją minutę „Auskos“ žaidėjas Marius Šarkelis dar labiau padidino alytiškių pranašumą ir leido savo komandai po pirmojo kėlinio pirmauti jau 3:1.

Antrasis kėlinys prasidėjo geltona R.Karčemarsko kortele, kuri buvo parodyta už grubų žaidimą. Panašiu pavyzdžiu pasekė ir „Vyčio-LG“ narys Aurinas Ivaškevičius, kuriam už grubų žaidimą 28-ąją minutę buvo parodyta geltona kortelė. Jau po minutės, kauniečiams pavyko nutraukti įvarčių badą, kai 29-ąją minutę taikliai kamuolį smūgiavo Tadas Sparnauskas – 2:3. 33-ąją minutę Marius Šarkelis buvo nubaustas geltona kortele už grubų žaidimą.

37-ąją minutę iniciatyvą į savo rankas perėmė „Vytis-LG“, kai A.Ivaškevičius išlygino rezultatą – 3:3, o jau po minutės A.Jefišovas pelnė antrąjį įvartį ir išvedė kauniečius į priekį – 4:3. Per paskutiniąją rungtynių minutę „pasipylė“ geltonos kortelės: už nesportišką elgesį buvo nubausti „Auskos“ žaidėjai Martynas Biržinis ir Paulius Sakalis, o „Vyčio-LG“ žaidėjas N.Kestenis gavo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Geltona kortelė už nesportišką elgesį buvo parodyta ir kauniečių žaidėjui T.Sparnauskui.

Nors atrodė, kad pergalę švęs „Vytis-LG“, tačiau 40-ąją minutę įvartį pelnė P.Sakalis ir leido „Auskai“ rungtynes baigti lygiosiomis – 4:4.

Radviliškio "Lokomotyvas" triuškinančiu rezultatu iškovojo pergalę svečiuose

„Futsal A lyga“ devintojo turo mače pergalę iškovojo Radviliškio „Lokomotyvas“, kuris svečiuose triuškinančiu rezultatu 10:0 (3:0) įveikė Prienų STIHL.

Pirmajame kėlinyje jau pirmąją rungtynių minutę savo komandos įvarčių sąskaitą atidarė Justas Gulbinas, kuomet taikliai kamuolį pasiuntė į varžovų vartus (1:0). Dar po keleto minučių, radviliškiečiai savo įvarčių sąskaitą padidino, kai STIHL ekipos žaidėjas Mindaugas Žigutis kamuolį įspyrė į savus vartus. Devynioliktąją rungtynių minutę dar kartą taikliu smūgiu pasižymėjo Justas Gulbinas, po kurio įvarčio rezultatas tapo 3:0.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo sėkmingai užbaigta Jurij Jeremejev ataka, po kurios radviliškiečiai dar labiau padidino savo pranašumą (4:0). 24-ąją minutę Vaidas Garšvinskas savo ekipai iškovojo net du įvarčius taip padidindamas komandos persvarą (6:0). Nereikėjo ilgai laukti ir Prienų STIHL ekipa sulaukė dar vieno Jurij Jeremejev įvarčio, po kurio „Lokomotyvas“ išsiveržė į priekį (7:0). 37-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė Mantas Leonavičius, o paskutiniąją rungtynių minutę Radviliškio ekipos žaidėjai galutinai sutriuškino Prienų STIHL, kuomet įvarčius vienas po kito pelnė Tomas Sirevičius bei Giedrius Barevičius. Devintojo turo rungtynes „Lokomotyvo“ ekipa užbaigė triuškinančiu rezultatu (10:0) bei šventė pergalę svečiuose.

Kovingame Kauno derbyje stiprestis buvo LSU "Atletas"

„Futsal A lyga“ devintojo turo Kauno derbyje pergalę rezultatu 5:2 (2:0) šventė LSU „Atletas“.

Pirmajame kėlinyje 10-ąją rungtynių minutę savo komandą pradžiugino ir į priekį išvedė svečių ekipos žaidėjo Luko Turausko įvartis, kuomet po sėkmingos atakos kamuolys buvo taikliai pasiųstas į varžovų vartus (1:0). „Celsis“ iškart atsakė grėsminga ataka, tačiau, kamuoliui atsitrenkus į vartų virpstą, įvarčio pelnyti nepavyko. 13-ąją rungtynių minutę, po gražiai surengtos LSU „Atleto“ atakos, Mariui Bezykornovui perdavus kamuolį Augustinui Montvydui buvo pelnytas antrasis komandos įvartis (2:0). 18-ąją rungtynių minutę „Celsio“ žaidėjas Vidas Adomaitis buvo įspėtas geltona kortele.

Antrajame kėlinyje „Celsio“ ekipa vietoj vartininko išleido komandos žaidėją, siekdami sušvelninti rezultatą ir perimti iniciatyvą, tačiau ne visos atakos buvo sėkmingos, jau 25-ąją minutę pirmajam pasižymėti pavyko Augustinui Montvydui, kuomet pasinaudojęs „Celsio“ ekipos klaida, pasiuntė kamuolį į tuščius varžovų vartus ir padidino komandos rezultatą - 3:0. Tačiau jau po akimirkos Darius Urbelionis taikliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą bei įvarčių skirtumą sumažino 1:3. 31-ąją rungtynių minutę dar viena varžovų klaida pavyko pasinaudoti Pauliui Ragauskui ir komandos pranašumą padidinti 4:1. 35-ąją rungtynių minutę Audrius Kšanavičius po sėkmingai įgyvendintos atakos rezultatą kiek sušvelnino 2:4, tačiau jau po keleto akimirkų Mariui Bezykornovui pavyko pelnyti įvartį bei susigrąžinti persvarą 5:2. Nuskambėjus finaliniam teisėjo švilpukui pergalę rezultatu 5:2 (2:0) šventė LSU „Atletas“.

J.Juozaičio vedamas „Inkaras“ išvykoje palaužė „Bekentą“

Sekmadienį vykusiame devintajame „Futsal A“ lyga ture pergalę rezultatu 4:1 (2:0) šventė Kauno „Inkaras“, kuris išvykoje nugalėjo Vilniaus „Bekentą“.

Jau nuo pirmųjų minučių aikštelėje netrūko emocijų ir kovingo žaidimo. 8-ąją rungtynių minutę geltoną kortelę už neleistiną varžovo atakos nutraukimą užsidirbo „Inkaro“ žaidėjas Nerijus Mačiulis. Pirmojo įvarčio reikėjo laukti daugiau nei pusę kėlinio, kuomet 13-ąją rungtynių minutę tiksliai ataką surengė prieš tai geltona kortele nubaustas N.Mačiulis, po kurio įvarčio kauniečiai išsiveržė į priekį – 1:0. Baigiantis kėliniui „Inkaro“ pranašumas padvigubėjo, nes ataką tiksliu smūgiu baigė Jaunius Juozaitis – 2:0 ir leido kauniečiams tokiu rezultatu baigti pirmąjį kėlinį.

Antrajame kėlinyje, 30-ąją minutę, geltona kortele buvo apdovanotas įvarčio autorius J.Juozaitis, kuris neleistinai sustabdė varžovą. Antrajame kėlinyje J.Juozaitis pasižymėjo ne tik geltona kortele. 34-ąją minutę jis dar labiau padidino „Inkaro“ pranašumą ir leido savo ekipai dar labiau atitolti – 3:0. 37-ąją rungtynių minutę J.Juozaitis pasižymėjo dar kartą, kuomet pelnęs jau trečiąjį savo įvartį leido „Inkarui“ pirmauti net 4:0. Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, „Bekentui“ kiek pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet baudos smūgį tiksliai realizavo Arsenij Buinickij (4:1), tačiau tai vilniečių jau nebeišgelbėjo, o „Inkaras“ šventė pergalę rezultatu 4:1.