LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Dramblio Kaulo Krantas įveikė Japoniją

Antrose Brazilijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato C grupės rungtynėse Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai 2:1 (0:1) įveikė Japonijos nacionalinę rinktinę.

Rungtynių pradžioje aikštėje aktyviau žaidė japonai, savo persvarą netrukę paversti įvarčiu. Po kampinio 16 minutę pasižymėjo Keisuke Honda.

Rungtynėms įsibėgėjant iniciatyvą į savo rankas perėmė Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai. Dar pirmame kėlinyje jie kelis kartus turėjo progas įmušti įvartį į Eiji Kawashimos saugomus vartus.

Tačiau lemiamos buvo kelios minutės antro kėlinio viduryje. Wilfriedas Bony nuginklavo Japonijos vartininką 64 rungtynių minutę, dar po dviejų minučių tai padarė Gervinho. Vėliau rezultatas nebepasikeitė ir Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai šventė pergalę rezultatu 2:1.

Pirmose C grupės rungtynėse Kolumbija rezultatu 3:1 įveikė Graikijos futbolininkus.