"Ekranas" kroatams pralaimėjo

2006 07 26 0:00
Panevėžiečiui Povilui Lukšiui buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau kroatai įrodė savo pranašumą.
Petro Malūko nuotrauka

Panevėžio "Ekrano" futbolininkai namie pralaimėjo pirmąsias Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynes Zagrebo "Dinamo" ekipai rezultatu 1:4 (1:2).

Jau rungtynių pradžioje žiūrovai išvydo du įvarčius. 7-ą minutę šeimininkų gynėjas Arūnas Klimavičius ir vartininkas Arvydas Skrupskis nesutarė, kuris turi perimti kamuolį, ir tarp jų įšokęs "Dinamo" brazilas Eduardas da Silva pelnė įvartį. 15-ą minutę "Ekranas" rezultatą išlygino. Po Egidijaus Varno perdavimo iš dešinio atakos krašto galva kamuolį į vartus įmušė Povilas Lukšys.

Po šio epizodo teko rungtynes 3 minutėms sustabdyti, nes į aikštę išbėgo du "Dinamo" gerbėjai. Zagrebo ekipą į Panevėžį atlydėjo apie 100 sirgalių, dar prieš mačą tarp jų ir lietuvių buvo kilusios muštynės.

Išsaugoti bent jau lygiųjų "Ekranui" nepavyko net iki pertraukos. 31-ą minutę po Davoro Vugrineco perdavimo stipriu smūgiu antrą įvartį svečiams pelnė Marijanas Buljetas. Kroatas smūgiavo iš dešinio krašto į artimą vartų kampą, tačiau Skrupskis suklydo spėdamas smūgio kryptį ir savo komandos neišgelbėjo.

Pranašiau rungtyniavę svečiai po pertraukos pelnė dar du įvarčius. Po dar vienos gynėjų klaidos 52-ą minutę pasireiškė tas pats da Silva, o 69-ą minutę be priežiūros paliktas Vugrinecas pelnė ketvirtą įvartį.