LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITZAPAD-2017

Ekvadoras įveikė Hondūrą

Reuters/Scanpix nuotrauka

E grupės rungtynėse tarp Ekvadoro ir Hondūro pirmąjį įvartį turnyro istorijoje įmušė Hondūro futbolininkai, tačiau pergale 2:1 džiaugėsi Ekvadoras.

31-ąją minutę pelnytas Carloso Costly įvartis buvo pirmasis pasaulio čempionatuose per 32 metus. Tačiau ilgai persvara Hondūro rinktinė nesidžiaugė, mat jau 34-ąją mačo minutę rezultatą išlygino Enneras Valencia.

Hondūro futbolininkai po to rezgė ataką po atakos ir net įmušė du įvarčius, bet abu jie buvo iš teisingai užfiksuotos nuošalės. Pagal smūgius vartų link (16:8) ir į vartus (9:5) pirmavo hondūriečiai.

Antrajame kėlinyje Ekvadoro futbolininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. 65-ąją minutę smūgiu galva dar kartą pasižymėjo E.Valencia.

E grupėje pirmauja abu susitikimus laimėjusi Prancūzijos rinktinė, kuri antrajame ture 5:2 (3:0) sutriuškinusi pirmąją nesėkmę patyrusius Šveicarijos futbolininkus.