Europos čempionato starte – sunki Prancūzijos pergalė

2016 06 10 22:39
Sipa/Scanpix nuotrauka

Baigėsi pirmosios Europos čempionato rungtynės, kurias rezultatu 2:1 pergalę prieš Rumuniją išplėšė Prancūzijos rinktinė.

Išvargta pergalė. Prancūzija tik po atkaklios kovos sugebėjo išplėšti puikią pergalę, kuri davė gerą toną visam Europos čempionatui. Nepaisant to, Rumunija nusipelnė visų pagarbos, nes sužaidė tikrai solidžias rungtynes.

Pirmasis įvartis. Olivier Giroud 58-ąją minutę po D.Payet perdavimo pasiuntė kamuolį į Rumunijos vartus. Tai yra ir pirmasis Europos čempionato įvartis.

Trečias kartas nemeluoja. Bogdanas Stancu tiek pirmojo tiek antrojo kėlinio pradžioje turėjo puikias progas pasižymėti, kurių neišnaudojo. Gavęs trečiajį šansą įmušti žaidėjas nesuklydo – sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir 65-ąją minutę išlygino rezultatą.

Siurprizas. Dimitri Payet nustebino Rumunijos rinktinės vartininką ir visus futbolo sirgalius, kuomet 89-ąją rungtynių minutę įmušė puikų įvartį.

Favorito našta. Nepaisant kelių sėkmingų epizodų, buvo jaučiamas Prancūzijos ekipos jaudulys. Komanda sunkiai pradėjo abu kėlinius ir žaidė ganėtinai vangiai. Nepaisant to, Prancūzijos rinktinė „įsivažiavo“ ir iškovojo pirmąją pergalę Europos čempionate, kuri turėtų nuimti šią naštą.

Šaltas dušas. Rumunai tiek pirmo, tiek antro kėlinio pradžioje sugebėjo nustebinti Prancūzijos rinktinę, kuomet Bogdanas Stanciu turėjo 2 puikias progas pasižymėti.

Dviprasmiškas P.Evra. Nepaisant daugelio sėkmingų epizodų puolime, kuomet gynėjas puikiai asistavo savo komandos draugams atakuojant, Evra nesusitvarkė su užduotimis gynyboje. Po nereikalingos pražangos baudos aikštelėje gynėjas „uždirbo“ 11 metrų baudinį Rumunijos rinktinei.

Meksikietiška banga. Nepaisant ganėtinai blankaus Prancūzijos žaidimo, stadionas nepaliaujamai skambėjo dainomis bei 28-ąją minutę buvo glaima išvysti net garsiąją „meksikietišką“ bangą. Abiejų komandų sirgaliai puikiai palaikė savo ekipas visų varžybų metu.nijos komandos.2:1 laimėjo pramcūzai.