Europos lygoje – dramatiškos „Celtic“ lygiosios su „Inter“

2015 02 20 8:33

Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygoje buvo sužaisti dar aštuoni šešioliktfinalio mačai. Vakarinėse rungtynėse taip pat netrūko intrigos ir įvarčių. Daugiausiai jų buvo užfiksuota Glazge, kur „Celtic“ klubas pačioje susitikimo pabaigoje sugebėjo įmušti įvartį ir su Milano „Inter“ klubu sužaisti lygiosiomis 3-3.

Milano „Inter“ klubas rungtynes pradėjo nuostabiai. Jau 4 mačo minutę Xherdanas Shaqiri atliko smūgį vienu lietimu ir nors „Celtic“ vartininkas Craigas Gordonas jį blokavo, X.Shaqiri buvo pirmas prie atšokusio kamuolio ir antru bandymu pasiuntė jį į vartus.

Mažiau nei po dešimties minučių „Inter“ pelnė ir antrą įvartį. Po sumaišties „Celtic“ baudos aikštelėje tai padarė puolėjas Rodrigo Palacio.

Galbūt po dviejų greitų įvarčių svečiai iš Milano kiek atsipalaidavo ir tuo „Celtic“ klubas pasinaudojo. 24 minutę nuostabiai sužaidęs Adamas Matthewsas perdavė kamuolį Stuartui Armstrongui ir jis nesunkiai pelnė pirmą savo komandos įvartį.

Po kelių minučių rezultatas jau tapo lygus. „Celtic“ sukūrė dar vieną pavojingą ataką, kurią nesėkmingai nutraukti bandė „Inter“ gynėjas Hugo Campagnaro. Patyręs argentinietis nukreipė kamuolį į savus vartus.

Visgi prieš pat pertrauką „Inter“ klubui pavyko dar kartą išsiveržti į priekį. Šįkart grubiai suklydo „Celtic“ vartininkas, kuris nesugavo kamuolio ir tuo pasinaudojęs R.Palacio pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Inter“ buvo arti ketvirto įvarčio, bet C.Gordonas šįkart apgynė savo vartus ir atlaikė X.Shaqiri smūgį iš toli.

Įpusėjus kėliniui neramumų kilo ir prie „Inter“ vartų. Pavojingus smūgius atliko Gary Mackay-Stevenas ir Leighas Griffithsas, bet abu kartus jų smūgius atrėmė „Inter“ vartininkas.

Milano klubas didžiąją kėlinio dalį sėkmingai gynėsi nuo varžovų atakų, tačiau savo persvaros visgi neišlaikė. Ketvirtą pridėto laiko minutę švedas Johnas Guidetti po Liamo Hendersono perdavimo pelnė išlyginamąjį įvartį ir taip rungtynės pasibaigė lygiosiomis.

Sunkią pergalę iškovojo ir „Liverpool“ klubas, kuris namuose 1-0 įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ekipą. Vienintelį mačo įvartį nuo 11 metrų žymos mačo pabaigoje įmušė puolėjas Mario Balotelli.

Tuo metu Londono „Tottenham“ ekipa savų sirgalių pergale nudžiuginti nesugebėjo. „Tottenham“ klubas priėmė svečius „Fiorentina“ ir su jais sužaidė taikiai 1-1.

Raudonų kortelių lietus buvo užfiksuotas Prancūzijoje. Ten dvi raudonas korteles gavo Kijevo „Dynamo“ ekipa, kuri svečiuose 1-2 nusileido „Guingamp“ klubui. Verta pažymėti, kad Younesas Belhanda raudoną kortelę gavo aikštėje išbuvęs vos 4 minutes. Atakuojantis saugas į aikštę žengė 41 mačo minutę po keitimo, bet jau 45 minutę prieš save išvydo raudoną kortelę.

Rezultatai: „Celtic“ 3 – 3 „Inter“

5‘ [0 – 1] Xherdan Shaqiri 13‘

[0 – 2] Rodrigo Palacio 24‘

[1 – 2] Stuart Armstrong 26‘

[2 – 2] Hugo Campagnaro (į savus vartus) 45‘

[2 – 3] Rodrigo Palacio 90‘

[3 – 3] John Guidetti

„Tottenham“ 1 – 1 „Fiorentina“