Europos lygoje – L. Spalvio klubo revanšas prieš G. Arlauskio ekipą

2014 11 27 21:54
Reuters/Scanpix nuotrauka

UEFA Europos lygoje ketvirtadienį prasidėjo penktojo grupių etapo turo susitikimai. Šiandien savo jėgas tarpusavyje išbandė ir dvi „lietuviškos“ komandos – Luko Spalvio atstovaujamas „Aalborg“ klubas namuose 1-0 įveikė Bukarešto „Steaua“ komandą, kurios vartus gina Giedrius Arlauskis.

Šiose rungtynėse aikštėje pasiordė tik vienas lietuvis – L.Spalvis vis dar nėra atsigavęs po traumos, o štai Giedrius Arlauskis ir toliau lieka savo komandos pirmuoju pasirinkimu, po to kai buvo išrinktas geriausiu Rumunijos čempionato vartininku.

Rungtynėse netrūko kietos kovos ir žaidėjai buvo dažnai baudžiami geltonomis kortelėmis ir pražangomis. Rumunijos čempionai dažniau lankėsi šeimininkų aikštės pusėje, tačiau iš to išpešti naudos nepavykdavo.

Claudio Kaseru turėjo puikią galimybę pasižymėti iš arti, tačiau jo smūgį atlaikė „Aaalborg“ vartininkas Nicolai Larsenas. Tuo tarpu G.Arlauskis kitoje aikštės pusėje sustabdė pavojingą Andreaso Bruhno bandymą įmušti.

Antrajame kėlinyje toliau „Steaua“ dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau jie dažnai bandydavo laimę iš toli ir smūgiai net neskriejo į vartų plotą.

Danijos komanda geriau naudojosi savo galimybėmis ir persilaužimas įvyko 72 minutę, kai po Kaspero Risgardo perdavimo į baudos aikštelę, Thomasas Enevoldsenas gražiai susistabdė kamuolį krūtine ir perkėlė kamuolį per G.Arlauskį.

Rungtynės pasibaigė minimalia „Aalborg“ pergale 1-0. Po jos danai pakilo į antrąją grupės vietą su 9 taškais. „Steaua“ lieka surinkę 7 taškus ir turi tikėtis palankaus rezultato iš varžovų kitame ture.