Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATA
TRASAŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR IT
SPORTAS

Europos lygoje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų dalyviai

2012 12 07 11:50
"Liverpool" (raudona apranga) minimaliu skirtumu palaužė "Udinese". /LaPresse/Scanpix nuotr.

Ketvirtadienį sužaidus paskutines rungtynes grupėse, Europos lygos turnyre paaiškėjo visi atkrintamųjų varžybų dalyviai. 

Atkrintamųjų varžybų etape rungtyniaus: "Liverpool", Machačkalos "Andži", Plzeno "Viktoria", Madrido "Atletico", Stambulo "Fenerbache", "Borussia", "Bordeaux", "Newcastle", Bukarešto "Steaua", "Stuttgert", Dniepropetrovsko "Dnipro", "Napoli", „Genk“, "Basel", Kazanės „Rubin“, Milano "Inter", "Lyon", Prahos „Sparta", Romos "Lazio", Londono "Tottenham", Charkovo „Metallist“, Leverkūzeno "Bayer", „Hannover" ir Valensijos „Levante“, praneša Delfi.lt.

Rungtynės tarp Lisabonos "Sporting" ir Szekesfehervaro „Videoton“ ekipos dėl stiprios liūties Portugalijos sostinėje buvo atidėtos ir bus žaidžiamos penktadienį.

   

Varžybų rezultatai:

A grupė

Udinės „Udinese“ (Italija) 0 - 1 „Liverpool“ (Anglija)

Ciuricho „Young Boys“ (Šveicarija) 3 - 1 Machačkalos „Anži“ (Rusija)

B grupė

Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) 2 - 0 Koimbros „Academica“ (Portugalija)

Plzeno „Viktoria“ (Čekija) 1 - 0 Madrido „Atletico“ (Ispanija)

C grupė

Limasolio AEL (Kipras) 3 - 0 "Marseille" (Prancūzija)

Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 0 - 3 Monchengladbacho „Borussia“ (Vokietija)

D grupė

„Bordeaux“ (Prancūzija) 2 - 0 "Newcastle United" (Anglija)

Funšalio „Maritimo“ (Portugalija) 2 - 1 „Club Bruges“ (Belgija)

E grupė

„Stuttgart“ (Vokietija) 0 - 1 „Molde“ (Norvegija)

„Copenhagen“ (Danija) 1 - 1 Bukarešto „Steaua“

F grupė

„Napoli“ (Italija) 1 - 3 „PSV Eindhoven“ (Olandija)

Dnepropetrovsko "Dnipro" (Ukraina) 4 - 0 Solnos AIK (Švedija)

G grupė

„Genk“ (Belgija) 0 - 0 „Basel“ (Šveicarija)

H grupė

Milano „Inter“ (Italija) 2 - 2 Baku FK „Neftči“ (Azerbaidžanas)

Belgrado "Partizan" (Serbija) 1 - 1 Kazanės "Rubin" (Rusija)

I grupė

„Lyon“ (Prancūzija) 2 - 0 Kiryat Šmonos „Ironi“ (Izraelis)

Bilbao "Athletic" (Ispanija) 0 - 0 Prahos „Sparta“ (Čekija)

J grupė

Londono „Tottenham (Anglija) 3 - 1 Atėnų "Panathinaikos" (Graikija")

„Maribor“ (Slovėnija) 1 - 4 Romos „Lazio“ (Italija)

K grupė

Vienos „Rapid“ (Austrija) 1 - 0 Charkovo „Metallist“ (Ukraina)

Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija) 1 - 0 „Rosenborg“ (Norvegija)

L grupė

Valensijos „Levante“ (Ispanija) 2 - 2 „Hannover 96“ (Vokietija)

Enšedės „Twente“ (Olandija) 1 - 3 „Helsingborg“ (Švedija)

Prie 24 Europos lygos turnyre 1-2 vietas užėmusių klubų prisijungs ir aštuonios trečias vietas UEFA Čempionų lygos grupių varžybose užėmusios komandos: Kijevo "Dinamo", Pirėjo "Olympiakos", Sankt Peterburgo "Zenit", Amsterdamo „Ajax“, Londono "Chelsea", Borisovo BATE, Lisabonos "Benfica", Klužo „CFR 1907“.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasĮdomybėsKontaktai
IstorijaJurgos virtuvėKomentaraiKonkursaiReklaminiai priedai
KultūraLietuvaMokslas ir ITPasaulisPrenumerata
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"