Europos lygoje - sensacingos „Benfica“ ir „Betis“ klubų pergalės

2014 03 14 8:11
Reuters/Scanpix nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygoje buvo žaidžiami pirmieji aštuntfinalio susitikimai. Juose netrūko staigmenų, kurias pateikė išvykose žaidusios komandos.

Sevilijos derbyje sensaciją pateikė „Betis“ ekipa, kuri žengia paskutinė „La Liga“ pirmybėse – „Verdiblancos“ sugebėjo palaužti mače dominavusią „Sevilla“ vienuolikę 0-2. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Leo Baptistao ir Salva Sevilla.

Tuo tarpu Londono „Tottenham“ ekipa namuose atrodė bejėgiškai prieš Lisabonos „Benfica“ klubą – svečiai išsiveržė į priekį po dviejų Rodrigo ir Luisao įvarčių, vėliau Christianas Eriksenas sušvelnino rezultatą savo firminiu baudos smūgiu. Visgi, dar mačo gale tas pats Luisao kalė pasktuinį vinį į šeimininkų karstą savo įspūdingu smūgiu.

Italijos komandų akistatoje Turino „Juventus“ namuose neįveikė „Forentina“ komandos – šalies čempionai pirmavo po ankstyvo Arturo Vidalio įvarčio, tačiau 79 minutę Mario Gomezas išlygino rezultatą ir mačas pasibaigė rezultatu 1-1.

Sezono atradimas, Razgrado „Ludogorets“ ekipa namuose nesugebėjo pasipriešinti „Valencia“ futbolininkams, kurių gretose pasižymėjo Antonio Barraganas, Federico Cartabia ir Philippe‘as Senderosas. 24 minutę gauta Seydou Keita raudona kortelė svečiams nesutrugdė vėliau pasižymėti du kartus. Mačas baigėsi rezultatu 0-3.

Šį sezoną visus paeiliui šlavęs Salzburgo „Red Bull“ klubas svečiuose 0-0 sužaidė su „Basel“ vienuolike. Pirmą kartą per 15 mėnesių Austrijos ekipa nesugebėjo įmušti įvarčio. Be to, taip buvo nutraukta šios komandos 14 pergalių serija oficialiuose mačuose.

O štai intriguojančiame mače Portugalijoje „Porto“ po Jacksono Martinezo įvarčio 57 minutę pelnyto įvarčio sugebėjo palaužti „Napoli“ vienuolikę.