Futbolas: finale kovos favoritai

2006 12 15 0:00

Gruodžio 17 dieną Japonijoje FIFA klubų pasaulio futbolo čempionato finale kovos Čempionų lygos nugalėtoja "Barcelona" ir pajėgiausias Pietų Amerikos klubas Porto Alegrės "Internacional" iš Brazilijos.

Vakar "Barcelona" pusfinalyje net 4:0 (2:0) sutriuškino "Club America" (Meksika). Įvarčius pelnė Eiduras Gudjohnsenas (11 min.), Rafaelis Marquezas (30 min.), Ronaldinho (65 min.) ir Deco (85 min.).

Trečiadienį pirmame pusfinalio mače Porto Alegrės "Internacional" 2:1 (1:0) laimėjo prieš Kairo "Al Ahly" iš Egipto.

FIFA pasaulio klubų čempionate dalyvauja šešių žemynų pajėgiausi futbolo klubai. Šios varžybos rengiamos vietoj daug metų vykusių Tarpžemyninės taurės rungtynių, per kurias kovodavo Europos ir Pietų Amerikos atstovai. Pernai pirmą kartą vykusias naujo formato varžybas laimėjo "Sao Paulo" (Brazilija), finale 1:0 įveikęs "Liverpool" (Anglija).