Futbolininkai atsilaikė 66 minutes

2014 11 15 23:41
Reuters/Scanpix nuotrauka

Iki elito mums - dar labai toli. Europos futbolo čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos rinktinė šeštadienio vakarą Sankt Galene išvykoje 0:4 neatsilaikė prieš Šveicarijos komandą.

Nuo rungtynių pradžios šeimininkai dominavo aikštėje ir privertė lietuvius žaisti be kamuolio. Mūsiškiai atkakliai gynėsi, ieškodami progų kontratakoms.

Pirmo kėlinio didvyriu tapo vartininkas Giedrius Arlauskis, atrėmęs daug pavojingų varžovų atakų.

Bet buvo aišku, kad G. Arlauskis vienas neatsilaikys. 66 min. po varžovų atakos G. Arlauskis nesėkmingai atmušė kamuolį ir šis įlėkė į mūsišių vatus. Prabėgus dar 2 minutėms antrąjį įvartį įmušė Fabianas Scharas.

Net pirmaudami 2:0, šveicarai nemažino rungtynių tempo ir dominavo aikštėje. Lietuvos rinktinė padrikai ieškojo progų kontratakuoti.

Baigiantis dvikovai, du įvarčius įmušė Xherdanas Shaqiri (80 ir 90 min.). Šveicarijos rinktinė nugalėjo rezultatu 4:0.

Lietuvių sąskaitoje po 4 rungtynių liko 6 taškai. Per kitas E grupės rungtynes Anglija Londone 3:1 nugalėjo Slovėniją, o Estija išvykoje nesugebėjo įveikti San Marino - 0:0.

Kitas rungtynes lietuviai žais kitų metų kovo 27 d. Londone su Anglijos komanda.