Futbolo naujienos

2006 10 03 0:00

Sužinojo varžovus.

Lietuvos salės futbolo rinktinė 2007 metų Europos čempionato 6 atrankos grupėje žais su Rusijos, Vengrijos ir Graikijos komandomis. Tai lėmė vakar Porte (Portugalija) ištraukti burtai. Šios grupės varžybos ateinančių metų vasario 18-25 dienomis vyks Vengrijoje. Į finalo turnyrą Portugalijoje pateks tik grupės nugalėtoja.

Danilevičiaus įvartis

Lietuvos rinktinės kapitono Tomo Danilevičiaus įmuštas įvartis lėmė "Livorno" klubo pergalę 1:0 išvykoje prieš "Messiną" per Italijos čempionato 5-ąjį turą. Po traumos rungtyniavęs Danilevičius aikštėje pasirodė 63-ią minutę, o savo antrąjį įvartį šiose "Serie A" pirmenybėse įmušė 75-ą minutę. Surinkęs 8 taškus "Livorno" klubas užima aštuntąją vietą.

Rumunijoje - paskutiniai

Lietuvos jaunučių rinktinė (iki 17 metų) Europos čempionato atrankos turnyre Rumunijoje pralaimėjo visas trejas rungtynes ir liko paskutinėje vietoje. Prancūzijos bendraamžiams nusileista 2:4 (po Roko Urbelio įvarčio pirmauta, o antrąjį įvartį prancūzai įsimušė į savo vartus), rumunams - 0:3, islandams - 1:4 (Urbelio įvartis).

Pasižymėjo Kijeve

90-ą minutę Simferopolio "Tavrijos" žaidėjo Nerijaus Vasiliausko įmuštas įvartis komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Nesėkmingai 1:2 buvo sužaista išvykoje su Kijevo "Dinamo". Vasiliauskas, Irmantas Zelmikas ir Andrius Jokšas "Tavrijos" gretose žaidė visą mačą. Per 9 turus surinkęs 11 taškų Simferopolio klubas Ukrainos čempionate užima devintąją vietą.