G. Arlauskio klubas vos išsigelbėjo nuo nesėkmės Europos lygoje

2014 11 07 8:47

Vėlų ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygos grupių etape buvo sužaista dalis likusių ketvirtojo turo rungtynių. Vienose jų žaidė Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis, kuris J grupėje su Bukarešto „Steaua“ klubu tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Portugalijoje prieš „Rio Ave“ ekipą. Mačas baigėsi lygiosiomis 2-2.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo palankus šeimininkams, kurie po 35 minutę Diego Lopeso pelnyto įvarčio pirmavo minimalia persvara 1-0.

Antrojo kėlinio pradžioje, komandoms sužaidus lygiai valandą, mače pusiausvyrą atstatė lietuvio ekipos draugas Claudiu Keseru. Bet po 17 minučių dar kartą „Rio Ave“ klubą į priekį išvedė D.Lopesas, po kurio įvarčio portugalai vėl pirmavo minimalia persvara 2-1.

Per pridėtą rungtynių laiką šeimininkų aikštėje liko dešimt, nes raudoną kortelę prieš save išvydo Prince‘as-Desiras Gouanas.

Svečių laimei, jie sugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara ir taip rezultatą išlyginti. Paskutinėmis mačo sekundėmis tai padarė Lucianas Filipas, kuris išplėšė „Steaua“ ekipai tašką.

Kitose J grupės rungtynėse nesėkmę patyrė Luko Spalvio atstovaujamas Olborgo „Aalborg“ klubas. Be traumuoto lietuvio žaidę Danijos čempionai išvykoje rezultatu 0-2 nusileido Kijevo „Dynamo“ komandai.

Didžiausias pergales šventė Prahos „Sparta“ ir „Wolfsburg“ klubai. Jie laimėjo savo akistatas keturių įvarčių persvara. Pastarojo narys Nicklasas Bendtneris pelnė pirmuosius šio sezono įvarčius Vokietijos ekipos gretose.