Į pusfinalį pateko Ispanija ir Urugvajus

2013 06 24 7:19
Reuters/Scanpix nuotrauka

FIFA Konfedercijų taurės turnyre, vykstančiame Brazilijoje, baigėsi grupių etapas. Sekmadienio vakarą paaiškėjo, jog iš B grupės į pusfinalį keliauja Ispanijos ir Urugvajaus rinktinės.

Pasaulio čempionai ispanai rezultatu 3:0 nugalėjo Nigerijos futbolininkus, tuo tarpu urugvajiečiai 8:0 sutriuškino Taičio komandą.

Įdomu tai, kad pastarajame mače buvo parodytos dvi raudonos kortelės: 51 minutęs iš aikštės buvo išvaryas A.Scotti (Urugvajus), 59-ąją – T.Ludivionas (Taitis).

Nigerija, nors ir pralaimėjo ispanams trijų įvarčių skirtumu, neatrodė beviltiškai. Atviro futbolo rungtynėse Afrikos čempionai neišnaudojo daugybės progų, ypač pirmajame kėlinyje.

Kur kas tiksliau žaidę ispanai į priekį išsiveržė jau trečią rungtynių minutę, kai Jordi Alba „išmaudė“ keletą gynėjų baudos aikštelėje ir pelnė įvartį.

Antrojo įvarčio teko laukti kur kas ilgiau. 62 minutę po Davido Silvos perdavimo iš kairiojo atakos krašto griūdamas smūgiu galva pasižymėjo Fernando Torresas, kuris aikštėje pasirodė po keitimo.

88 min. dar kartą sublizgėjo J. Alba. Ispanijos rinktinės gynėjas pabėgo nuo visų varžovų ir suklaidinęs vartininką parideno kamuolį vartus.

Turnyro pusfinalyje susitiks:

Brazilija - Urugvajus

Ispanija - Italija

***

Nigerija 0 – 3 Ispanija

3 min. [0 – 1] Jordi Alba

62 min. [0 – 2] Fernando Torres

88 min. [0 – 2] Jordi Alba

Urugvajus 8 – 0 Taitis

2 min. [1 – 0] Abel Hernandez

24 min. [2 – 0] Abel Hernandez

27 min. [3 – 0] Diego Perez

45 min. [4 – 0] Abel Hernandez

50 min. Andres Scotti (Urugvajus) – nerealizavo 11 me baudinio

51 min. Andres Scotti (Urugvajus) – raudona kortelė

59 min. Teheivarii Ludivion (Taitis) – raudona kortelė

61 min. [5 – 0] Nicolas Lodeiro

67 min. [6 – 0] Abel Hernandez (11 m)

82 min. [7 – 0] Luis Suarez

90 min. [8 – 0] Luis Suarez