Iranas ir Nigerija išsiskyrė taikiai

2014 06 16 23:51
Reuters/Scanpix nuotrauka

Kuritiboje vykusiose antrose pasaulio čempionato F grupės rungtynėse abi komandos iki pat rungtynių pabaigos bandė šturmuoti priešininkų vartus, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko nė vienai. Nigerijos ir Irano susitikimas pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.

Didžiąją rungtynių dalį žaidimo eigą kontroliavo afrikiečiai, tačiau baigiantis antrajam rungtynių kėliniui atrodė, kad lygiosios netenkintų nei vienos, nei kitos komandos.

Vis tik atviras, į puolimą orientuotas futbolas nedavė vaisių - abiejų rinktinių vartininkams pavyko savo vartus išsaugoti sausus - mačas baigėsi rezultatu 0:0 (0:0).

Tiesa, kamuolys Irano ekipos vartuose buvo atsidūręs jau pačioje mačo pradžioje - 7 minutę, - tačiau rungtynių teisėjas tuomet užfiksavo pražangą prieš šios komandos vartininką ir įvarčio neįskaitė.

Tai pirmos lygiosios per 13 iki šiol sužaistų pasaulio futbolo pirmenybių rungtynių.

Po pirmo čempionato turo Irano ir Nigerijos futbolininkai F grupėje dalijasi antrą-trečią vietas. Pirmą vietą grupėje užima Argentina, sekmadienį 2:1 įveikusi Bosniją ir Hercegoviną.