Ispanijos čempionate – dešimtoji iš eilės „Real“ klubo pergalė

2014 11 30 11:56

Cristiano Ronaldo įmušti įvarčio nesugebėjo, bet tai nesutrukdė Madrido „Real“ klubui šeštadienį laimėti Ispanijos „La Liga“ čempionate. 13-ojo turo mače išvykoje trenerio Carlo Ancelotti auklėtiniai rezultatu 2-1 nugalėjo „Malaga“ ekipą.

Svečiams iš sostinės sunkiai sekėsi išnaudoti susikurtas progas. Pirmasis viena jų pasinaudojo Karimas Benzema. Po puikaus portugalo C.Ronaldo perdavimo prancūzas laiku pakišo koją ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje andalūzai galėjo rezultatą išlyginti. Kapitonas Duda atliko labai stiprų baudos smūgį. Po jo kamuolys pataikė į skersinį.

Antroje susitikimo pusėje „Malaga“ turėjo dar kelias galimybes pasižymėti, bet „Real“ futbolininkai patikimai gynėsi.

Savo ruožtu „karaliai“ 83 minutę surengė žaibišką kontrataką ir ją pavertė įvarčiu. C.Ronaldo atliko dar vieną gerą perdavimą galva, o Garethas Bale‘as tiksliu smūgiu padvigubino savo komandos persvarą.

86 minutę „Real“ futbolininkų aikštėje liko dešimt. Raudoną kortelę prieš save išvydo Isco, todėl ispanas privalėjo palikti aikštę.

Tačiau šeimininkai kiekybine persvara pasinaudojo tik iš dalies. Per pridėtą arbitro laiką įvartį galva pelnė Roque Santa Cruzas, bet tai buvo viskas. „Real“ šventė pergalę ir su 33 taškais lieka turnyrinės lentelės viršuje. „Malaga“ (21 tšk.) toliau rikiuojasi šeštoje pozicijoje. Iš viso Madrido klubas iškovojo 16-ą pergalę iš eilės. Tai naujas jo rekordas.