Italai pralaimėjo, anglai važiuoja namo

2014 06 20 21:05
Kosta Rikos rinktinė nustebino visą pasaulį. AFP/Scanpix nuotrauka

28-ą vietą FIFA reitinge užimanti Kosta Rikos fubolo rinktinė per savaitę įveikė dvi pirmojo dešimtuko komandas ir padarė tai, ko niekas ko gero nesitikėjo – užsitikrino kelialapį į antrą pasaulio čempionato Brazilijoje kelialapį.

G grupėje Kosta Rika rezultatu 1:0 nukovė italus ir surinkusi šešis taškus gali būti rami dėl vietos aštuntfinalyje. Dėl likusios kelialapio tarpusavio mače kovos Italija ir Urugvajus, tuo tarpu Anglijai paskutinės rungtynės tebus formalumas.

Bryanas Ruizas pasiuntė kamuolį į Gianluigi Buffono vartus 44 minutę. 29 metų puolėjas galva "uždarė" aukštą perdavimą link tolimojo virpsto.

Italija per antrąjį kėlinį nieko pakeisti nesugabėjo. Blankiai atakose žaidusi Azzurri nieko pavojingo nesukūrė net ir žaisdama su trimis nominaliais puolėjais.