"Juventus" ir PSG priartėjo prie ketvirtfinalio

2013 02 13 10:25
“Juventus” išvykoje 3:0 nugalėjo Škotijos čempionus Glazgo “Celtic”. / Reuters/Scanpix nuotrauka

Antradienio vakarą prasidėjo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio kovos. Pirmosiose rungtynėse pergales iškovojo ir prie ketvirtfinalio priartėjo svečiuose žaidę klubai Turino "Juventus" (Italija) ir Paryžiaus PSG (Prancūzija).

“Juventus” išvykoje 3:0 nugalėjo Škotijos čempionus Glazgo “Celtic”. Šeimininkams problemos prasidėjo jau rungtynių pradžioje. 3 min. “Celtic” gynėjų klaida pasinaudojo ir įvartį įmušė Alessandro Matri. Vėliau “Celtic” turėjo iniciatyvą, o “Juventus” patikimai gynėsi, nedarydami klaidų. Italijos čempionai škotus sugniuždė susitikimo pabaigoje. 77 min. įmušė Claudio Marchisio, o 83 min. – Mirko Vučiničius.

PSG Ispanijoje 2:1 palaužė “Valencia” ekipą. Prancūzai dar pirmame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių persvarą po Ezequielio Lavezzi (10 min.) ir Javiero Pastore (43 min.) įvarčių. “Valencia” paskutinę dvikovos minutę sušvelnino rezultatą po Adilio Rami tikslaus smūgio ir šiai porai grąžino intrigą. Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką iš aikštės buvo pašalintas PSG lyderis Zlatanas Ibrahimovičius, užmynęs varžovui koją.

Atsakomieji abiejų porų susitikimai Turine ir Paryžiuje vyks kovo 6 dieną.