Kolumbija nepaliko šansų Graikijos futbolininkams

2014 06 14 20:53

Brazilijoje vykstančiame pasaulio futbolo čempionate be pralaimėjimų žengia Lotynų Amerikos komandos. Po šeimininkų, meksikiečių bei čiliečių pergalę iškovojo ir Kolumbijos futbolininkai.

Kolumbijos rinktinė pirmose C grupės rungtynėse 3:0 (1:0) laimėjo prieš Graikiją.

Nors progų pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita komanda, jomis pasinaudojo tik aikštėje dominavę Kolumbijos futbolininkai.

Pirmas kamuolį į Graikijos rinktinės vartus jau 5 rungtynių minutę pasiuntė Pablo Armero. Antrą įvartį Kolumbijos rinktinei 58 minutę pelnė Teofilo Gutierrezas, o kolumbiečių pergalę jau teisėjo pridėtame laike įtvirtino Jamesas Rodriguezas.

C grupėje taip pat rungtyniauja Dramblio Kaulo Kranto bei Japonijos rinktinės. Jos tarpusavyje žais Resifėje vėlų šeštadienio vakarą (4 val. ryto Lietuvos laiku).