LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Kolumbija nepaliko šansų Graikijos futbolininkams

Brazilijoje vykstančiame pasaulio futbolo čempionate be pralaimėjimų žengia Lotynų Amerikos komandos. Po šeimininkų, meksikiečių bei čiliečių pergalę iškovojo ir Kolumbijos futbolininkai.

Kolumbijos rinktinė pirmose C grupės rungtynėse 3:0 (1:0) laimėjo prieš Graikiją.

Nors progų pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita komanda, jomis pasinaudojo tik aikštėje dominavę Kolumbijos futbolininkai.

Pirmas kamuolį į Graikijos rinktinės vartus jau 5 rungtynių minutę pasiuntė Pablo Armero. Antrą įvartį Kolumbijos rinktinei 58 minutę pelnė Teofilo Gutierrezas, o kolumbiečių pergalę jau teisėjo pridėtame laike įtvirtino Jamesas Rodriguezas.

C grupėje taip pat rungtyniauja Dramblio Kaulo Kranto bei Japonijos rinktinės. Jos tarpusavyje žais Resifėje vėlų šeštadienio vakarą (4 val. ryto Lietuvos laiku).