Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITZAPAD-2017
SPORTAS

Komandos suskirstytos į grupes

 
2006 08 28 0:00

Ištraukti UEFA Čempionų lygos ir UEFA taurės turnyro pagrindinio etapo burtai.

Čempionų lygoje Rusijos futbolo čempionas Maskvos CSKA, kuriame žaidžia Deividas Šemberas, pateko į G grupę kartu su Londono "Arsenal" (Anglija), "Porto" (Portugalija) ir "Hamburger" (Vokietija) ekipomis. Igno Deduros Maskvos "Spartak" B grupėje rungtyniaus su Milano "Inter" (Italija), Miuncheno "Bayern" (Vokietija) ir Lisabonos "Sporting" (Portugalija) komandomis. Pirmojo turo mačai atskirose grupėse bus žaidžiami rugsėjo 12 ir 13 dienomis. Į Čempionų lygos aštuntfinalį pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, o turnyro finalas vyks 2007 metų gegužės 23 dieną Graikijos sostinėje Atėnuose.

Į UEFA taurės futbolo turnyro pirmąjį etapą po kvalifikacinių varžybų ir Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo (pralaimėjusios ekipos kovas tęs UEFA taurės turnyre) pateko 80 ekipų. Jas burtai suskirstė į 40 porų. Valdo Ivanausko treniruojamas Škotijos futbolo vicečempionas Edinburgo "Hearts" komanda, kurioje yra penki lietuviai, rugsėjo 14 dieną išvykoje ir po dviejų savaičių namie žais su Prahos "Sparta" (Čekija). Pirmą kartą klubo istorijoje į pagrindinį Europos futbolo turnyrą iškopusi Estijos čempionato lyderė Talino "Levadia", turinti keturis lietuvius, varžysis su "Newcastle" (Anglija) ekipa, Tomo Radzinevičiaus Libereco "Slovan" (Čekija) susitiks su Belgrado komandos "Crvena Zvezda" (Serbija) futbolininkais, o Tomo Danilevičiaus "Livorno" (Italija) vienuolikė jėgas išmėgins žaisdama su "Pasching" (Austrija) komanda.


ČEMPIONŲ LYGOS GRUPĖS

A grupė: "Barcelona" (Ispanija), Londono "Chelsea" (Anglija), Brėmeno "Werder" (Vokietija), Sofijos "Levski" (Bulgarija)

B grupė: Milano "Inter" (Italija), Miuncheno "Bayern" (Vokietija), Lisabonos "Sporting" (Portugalija), Maskvos "Spartak" (Rusija)

C grupė: "Liverpool" (Anglija), PSV (Olandija), "Bordeaux" (Prancūzija), Stambulo "Galatasaray" (Turkija)

D grupė: "Valencia" (Ispanija), "Roma" (Italija), Pirėjo "Olympiakos" (Graikija), Donecko "Šachtar" (Ukraina)

E grupė: Madrido "Real" (Ispanija), "Lyon" (Prancūzija), Bukarešto "Steaua" (Rumunija), Kijevo "Dinamo" (Ukraina)

F grupė: "Manchester United" (Anglija), Glazgo "Celtic" (Škotija), Lisabonos "Benfica" (Portugalija), "Kobenhavn" (Danija)

G grupė: Londono "Arsenal" (Anglija), "Porto" (Portugalija), "Hamburger" (Vokietija), Maskvos CSKA (Rusija)

H grupė: "Milan" (Italija), "Lille" (Prancūzija), Atėnų AEK (Graikija), "Anderlecht" (Belgija)


UEFA TAURĖS TURNYRO PIRMOJO ETAPO POROS: Prahos "Sparta" (Čekija) - Edinburgo "Hearts" (Škotija), Talino "Levadia" (Estija) - "Newcastle" (Anglija), Libereco "Slovan" (Čekija) - Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija), "Livorno" (Italija) - "Pasching" (Austrija), Odesos "Černomorec" (Ukraina) - Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis), "Braga" (Portugalija) - Veronos "Chievo" (Italija), "Molde" (Norvegija) - Glazgo "Rangers" (Škotija), Lježo "Standard" (Belgija) - Vigo "Celta" (Ispanija), Haifos "Maccabi" (Izraelis) - Lovečo "Litex" (Bulgarija), "Derry City" (Airija) - PSG (Prancūzija), Berlyno "Hertha" (Vokietija) - "Odense" (Danija), Varšuvos "Legia" (Lenkija) - Vienos "Austria" (Austrija), Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) - Zaporožės "Metalurg" (Ukraina), Maskvos "Lokomotiv" (Rusija) - "Waregem" (Belgija), Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) - "Randers" (Danija), "Salzburg" (Austrija) - "Blackburn" (Anglija), Gelzenkircheno "Schalke" (Vokietija) - "Nancy" (Prancūzija), Achnų "Ethnikos" (Kipras) - "Lens" (Prancūzija), "Alkmaar" (Olandija) - "Kayserispor" (Turkija), Kazanės "Rubin" (Rusija) - "Parma" (Italija), "Brondby" (Danija) - Frankfurto "Eintracht" (Vokietija), "Atromitos" (Graikija) - "Sevilla" (Ispanija), Stambulo "Besiktas" (Turkija) - Sofijos CSKA (Bulgarija), Setubalio "Vitoria" (Portugalija) - "Heerenveen" (Olandija), Marselio "Olympique" (Prancūzija) - Boleslavo "Mlada" (Čekija), "Atvidabergs" (Švedija) - Ciūricho "Grasshoppers" (Šveicarija), Bukarešto "Rapid" (Rumunija) - "Nacional" (Portugalija), "Trabzonspor" (Turkija) - "Osasuna" (Ispanija), "Basel" (Šveicarija) - Skopjės "Rabotnički" (Makedonija), "West Ham" (Anglija) - "Palermo" (Italija), Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) - Sofijos "Lokomotiv" (Bulgarija), "Ružomberok" (Slovakija) - "Brugge" (Belgija), "Sion" (Šveicarija) - Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija), Belgrado "Partizan" (Serbija) - "Groningen" (Olandija), "Xanthi" (Graikija) - Bukarešto "Dinamo" (Rumunija), Prahos "Slavia" (Čekija) - "Tottenham" (Anglija), "Start" (Norvegija) - Amsterdamo "Ajax" (Olandija), Bratislavos "Artmedia" (Slovakija) - "Espanyol" (Ispanija), Krokuvos "Wisla" (Lenkija) - "Iraklis" (Graikija), Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) - "Auxerre" (Prancūzija).

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasĮdomybėsKontaktai
IstorijaJurgos virtuvėKomentaraiKonkursaiReklaminiai priedai
KultūraLietuvaMokslas ir ITPasaulisPrenumerata
SportasŠeima ir sveikataTrasaZapad-2017Karjera
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"