TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
FUTBOLAS

Komandos suskirstytos į grupes

2006 08 28 0:00

Ištraukti UEFA Čempionų lygos ir UEFA taurės turnyro pagrindinio etapo burtai.

Čempionų lygoje Rusijos futbolo čempionas Maskvos CSKA, kuriame žaidžia Deividas Šemberas, pateko į G grupę kartu su Londono "Arsenal" (Anglija), "Porto" (Portugalija) ir "Hamburger" (Vokietija) ekipomis. Igno Deduros Maskvos "Spartak" B grupėje rungtyniaus su Milano "Inter" (Italija), Miuncheno "Bayern" (Vokietija) ir Lisabonos "Sporting" (Portugalija) komandomis. Pirmojo turo mačai atskirose grupėse bus žaidžiami rugsėjo 12 ir 13 dienomis. Į Čempionų lygos aštuntfinalį pateks dvi geriausios kiekvienos grupės komandos, o turnyro finalas vyks 2007 metų gegužės 23 dieną Graikijos sostinėje Atėnuose.

Į UEFA taurės futbolo turnyro pirmąjį etapą po kvalifikacinių varžybų ir Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo (pralaimėjusios ekipos kovas tęs UEFA taurės turnyre) pateko 80 ekipų. Jas burtai suskirstė į 40 porų. Valdo Ivanausko treniruojamas Škotijos futbolo vicečempionas Edinburgo "Hearts" komanda, kurioje yra penki lietuviai, rugsėjo 14 dieną išvykoje ir po dviejų savaičių namie žais su Prahos "Sparta" (Čekija). Pirmą kartą klubo istorijoje į pagrindinį Europos futbolo turnyrą iškopusi Estijos čempionato lyderė Talino "Levadia", turinti keturis lietuvius, varžysis su "Newcastle" (Anglija) ekipa, Tomo Radzinevičiaus Libereco "Slovan" (Čekija) susitiks su Belgrado komandos "Crvena Zvezda" (Serbija) futbolininkais, o Tomo Danilevičiaus "Livorno" (Italija) vienuolikė jėgas išmėgins žaisdama su "Pasching" (Austrija) komanda.


ČEMPIONŲ LYGOS GRUPĖS

A grupė: "Barcelona" (Ispanija), Londono "Chelsea" (Anglija), Brėmeno "Werder" (Vokietija), Sofijos "Levski" (Bulgarija)

B grupė: Milano "Inter" (Italija), Miuncheno "Bayern" (Vokietija), Lisabonos "Sporting" (Portugalija), Maskvos "Spartak" (Rusija)

C grupė: "Liverpool" (Anglija), PSV (Olandija), "Bordeaux" (Prancūzija), Stambulo "Galatasaray" (Turkija)

D grupė: "Valencia" (Ispanija), "Roma" (Italija), Pirėjo "Olympiakos" (Graikija), Donecko "Šachtar" (Ukraina)

E grupė: Madrido "Real" (Ispanija), "Lyon" (Prancūzija), Bukarešto "Steaua" (Rumunija), Kijevo "Dinamo" (Ukraina)

F grupė: "Manchester United" (Anglija), Glazgo "Celtic" (Škotija), Lisabonos "Benfica" (Portugalija), "Kobenhavn" (Danija)

G grupė: Londono "Arsenal" (Anglija), "Porto" (Portugalija), "Hamburger" (Vokietija), Maskvos CSKA (Rusija)

H grupė: "Milan" (Italija), "Lille" (Prancūzija), Atėnų AEK (Graikija), "Anderlecht" (Belgija)


UEFA TAURĖS TURNYRO PIRMOJO ETAPO POROS: Prahos "Sparta" (Čekija) - Edinburgo "Hearts" (Škotija), Talino "Levadia" (Estija) - "Newcastle" (Anglija), Libereco "Slovan" (Čekija) - Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija), "Livorno" (Italija) - "Pasching" (Austrija), Odesos "Černomorec" (Ukraina) - Tel Avivo "Hapoel" (Izraelis), "Braga" (Portugalija) - Veronos "Chievo" (Italija), "Molde" (Norvegija) - Glazgo "Rangers" (Škotija), Lježo "Standard" (Belgija) - Vigo "Celta" (Ispanija), Haifos "Maccabi" (Izraelis) - Lovečo "Litex" (Bulgarija), "Derry City" (Airija) - PSG (Prancūzija), Berlyno "Hertha" (Vokietija) - "Odense" (Danija), Varšuvos "Legia" (Lenkija) - Vienos "Austria" (Austrija), Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) - Zaporožės "Metalurg" (Ukraina), Maskvos "Lokomotiv" (Rusija) - "Waregem" (Belgija), Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) - "Randers" (Danija), "Salzburg" (Austrija) - "Blackburn" (Anglija), Gelzenkircheno "Schalke" (Vokietija) - "Nancy" (Prancūzija), Achnų "Ethnikos" (Kipras) - "Lens" (Prancūzija), "Alkmaar" (Olandija) - "Kayserispor" (Turkija), Kazanės "Rubin" (Rusija) - "Parma" (Italija), "Brondby" (Danija) - Frankfurto "Eintracht" (Vokietija), "Atromitos" (Graikija) - "Sevilla" (Ispanija), Stambulo "Besiktas" (Turkija) - Sofijos CSKA (Bulgarija), Setubalio "Vitoria" (Portugalija) - "Heerenveen" (Olandija), Marselio "Olympique" (Prancūzija) - Boleslavo "Mlada" (Čekija), "Atvidabergs" (Švedija) - Ciūricho "Grasshoppers" (Šveicarija), Bukarešto "Rapid" (Rumunija) - "Nacional" (Portugalija), "Trabzonspor" (Turkija) - "Osasuna" (Ispanija), "Basel" (Šveicarija) - Skopjės "Rabotnički" (Makedonija), "West Ham" (Anglija) - "Palermo" (Italija), Roterdamo "Feyenoord" (Olandija) - Sofijos "Lokomotiv" (Bulgarija), "Ružomberok" (Slovakija) - "Brugge" (Belgija), "Sion" (Šveicarija) - Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija), Belgrado "Partizan" (Serbija) - "Groningen" (Olandija), "Xanthi" (Graikija) - Bukarešto "Dinamo" (Rumunija), Prahos "Slavia" (Čekija) - "Tottenham" (Anglija), "Start" (Norvegija) - Amsterdamo "Ajax" (Olandija), Bratislavos "Artmedia" (Slovakija) - "Espanyol" (Ispanija), Krokuvos "Wisla" (Lenkija) - "Iraklis" (Graikija), Zagrebo "Dinamo" (Kroatija) - "Auxerre" (Prancūzija).

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
FUTBOLAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"