Kosta Rikos staigmena

2014 06 14 23:55
Trečią įvartį į Urugvajaus rinktinės vartus įmušė Marco Urena. AFP/Scanpix nuotrauka

Siurprizą pirmose pasaulio futbolo čempionato D grupės rungtynėse pateikė Kosta Rikos futbolininkai. Rezultatu 3:1 (0:1) jie įveikė 2010 metų pasaulio pirmenybėse ketvirtą vietą užėmusią Urugvajaus rinktinę.

Pirmieji šiose rungtynėse įvartį pelnė Urugvajaus futbolininkai. 11 metrų baudinį 24 minutę realizavo Edinsonas Cavani. Pirmajame kėlinyje daugiau nepavyko pasižymėti nei vienos, nei kitos komandos futbolininkams.

Antrame kėlinyje Kosta Rika greitai išlygino ir persvėrė rezultatą. 54 minutę įvartį įmušė Joelis Campbellas, pirmajame kėlinyje savo pražanga "uždirbęs" varžovams 11 metrų baudinį. Netrukus po to, 57 minutę, pasižymėjo Oscaras Duarte. Tašką ant "i" 84 rungtynių minutę padėjo Kosta Rikos rinktinės puolėjas Marco Urena.

Antrose D grupės rungtynėse susitiks Anglijos ir Italijos rinktinės.