L. Suarezas apsunkino anglų padėtį

2014 06 19 23:53
Abu įvarčius Urugvajaus rinktinei įmušė Luisas Suarezas. Reuters/Scanpix nuotrauka

Anglijos rinktinės galimybės patekti į pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalį pakibo ant plauko. Antrose rungtynėse anglai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, šįsyk - prieš Urugvajaus futbolininkus.

Pirmas rungtynes pralaimėję Italijai rezultatu 1:2, šiandien tokiu pačiu rezultatu anglai nusileido ir Urugvajaus rinktinei.

Pietų amerikiečius į priekį 39 rungtynių minutę taikliu smūgiu galva išvedė Luisas Suarezas.

Anglams pavyko rezultatą išlyginti 75 minutę, kai Fernando Muslerą nuginklavo kelis pavojingus epizodus prie varžovų vartų šiandien sukūręs Wayne'as Rooney.

Tačiau rezultatas lygus buvo neilgai. 85 minutę antrą įvartį urugvajiečiams įmušė L. Suarezas, nors Anglijos futbolininkai teisėjui signalizavo, kad perdavimo metu urugvajiečių puolėjas buvo nuošalėje. Vis tik įvartis buvo įskaitytas ir Urugvajaus futbolininkai iškovojo pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

Pralaimėjimas gerokai komplikavo anglų galimybes patekti į atkrintamąsias pasaulio pirmenybių varžybas. Paskutinėse rungtynėse jie turės dideliu skirtumu laimėti prieš Kosta Riką. Taip pat jie turi tikėtis, kad Italijos rinktinė laimės abu likusius mačus: prieš Kosta Rikos ir Urugvajaus futbolininkus.

Urugvajiečiams šios dienos pergalė čempionate - pirma. Pirmame ture jie netikėtai 1:3 nusileido Kosta Rikos rinktinei. Tose rungtynėse Urugvajaus rinktinei negalėjo padėti traumą gydęsis L. Suarezas.

Italijos ir Kosta Rikos rinktinių dvikova vyks penktadienį.