LFF supertaurė - Vilniaus "Žalgiriui"

2013 03 02 19:13
zalgiris-vilnius.lt nuotrauka

2013 m. Lietuvos futbolo federacijos supertaurės rungtynėse šeštadienį Marijampolėje susikovė praėjusių metų A lygos čempionas Panevėžio „Ekranas" ir LFF taurės laimėtojas Vilniaus „Žalgiris". Pergalę po pratęsimo rezultatu 1:0 iškovojo Vilniaus klubas.

Pergalingą įvartį sostinės komandai pelnė Mantas Kuklys, rašo portalas delfi.lt.

Pagrindinio mačo laiko metu nepaaiškėjus nugalėtojui (0:0), komandos turėjo žaisti pratęsimą. 102 minutę finalo žiūrovai pagaliau išvydo įvartį. Jį tolimu smūgiu pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs žalgirietis M.Kuklys.

Panevėžio futbolininkams rezultato išlyginti taip ir nepavyko, tad šalies futbolo supertaurę iškovojo Vilniaus „Žalgirio“ komkanda.

LFF Supertaurės rungtynėse tradiciškai susitinka šalies čempionai ir taurės laimėtojai.