LFF Taurėje “Trakai” eliminavo “Sūduvą”

2013 10 02 5:04
fksuduva.lt nuotrauka

Pirmieji LFF Taurės aštuntfinalio susitikimai įrodė, kad meistriškumo skirtumas tarp A lygos ir I lygos klubų nėra toks didelis. Marijampolės “Sūduva” po 11 m baudinių serijos krito Trakuose, o Alytaus “Dainava” savo varžovus įveikė tik po pratęsimo.

“Dainava” svečiuose susitiko su Kėdainių “Nevėžiu”. 26 min. alytiškius į priekį išvedė Kęstutis Balčiūnas. Netrukus antroji geltona kortelė buvo parodyta “Nevėžio” legionieriui Gigai Melikišviliui ir atrodė, kad visi šansai “Dainavos” rankose. Tačiau šeimininkai rezultatą išlygino 78 min. Alytiškių vartininkas Donatas Mikučionis atmušė kamuolį prieš save ir tuo pasinaudojęs Aivaras Lyberis iš arti išlygino rezultatą. Pratęsimo pradžioje, 93 min. sumaištis kilo jau “Nevėžio” baudos aikštelėje ir Renaldas Stankevičius persvėrė rezultatą. “Dainava” išsaugojo trapią persvarą ir nugalėjo 2:1.

Nepasisekė “Sūduvai”, svečiuose žaidusiai su “Trakais”. Marijampoliečiai niekaip neprisitaikė prie lėto, pozicinio šeimininkų žaidimo. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 0:0. Pirmo pratęsimo metu marijampolietis Nerijus Valskis pataikė į virpstą. 113 min. po N.Valskio prasiveržimo šeimininkai savo baudos aikštelėje sužaidė ranka. 11 m baudinį realizavo pats N.Valskis. Bet pratęsimo pabaigoje rezultatą išlygino Andžejus Romeiko – 1:1.

11 m baudinių serijoje marijampoliečiai pasirodė itin nesėkmingai ir “Trakų” futbolininkai triumfavo 4:2. 11 metrų baudinių serija: N.Misiuk (neįmušta 0:0 ), M.Ugge (įmušta 0-1), A.Romeiko (įmušta 1-1), P.Bašičius (neįmušta 1-1), J.Morozas (įmušta 2-1), M.Šoblinskas (įmušta 2-2), R.Masenzovas (įmušta 3-2), M.Kdouh (neįmušta 3-2), K.Vilkin (įmušta 4-2).

Likę šeši aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienį.