Lietuvos čempionai išsikapstė

2014 11 05 20:02

Vilniaus "Žalgirio" komanda tęsia savo žygį link ketvirtojo iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės trofėjaus.

Šalies čempionai turnyro ketvirtfinalyje eliminavo Marijampolės "Sūduvą" ir pateko į pusfinalį. Namie varžovus įveikę 1:0, žalgiriečiai vakar išvykoje "Sūduvą" nugalėjo 3:2.

"Žalgiris" dominavo aikštėje nuo rungtynių pradžios, o "Sūduva" laukė savo šanso kontratakose. Sulaukė pirmo kėlinio pabaigoje. 38 minutę po Tomo Radzinevičiaus perdavimo atakos smaigalyje atsidūręs Mindaugas Grigaravičius pasiuntė kamuolį į vartus. 40 minutę pats T. Radzinevičius smūgiavo tiksliai ir rezultatas tapo 2:0.

Atsidūrę keblioje padėtyje, žalgiriečiai po pertraukos parodė nugalėtojų charakterį. 52 minutę į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Deividas Šemberas. "Sūduva" mėgino atstatyti reikiamą dviejų įvarčių persvarą, bet pati buvo nubausta. 85 minutę po Jakubo Wilko smūgio "Sūduvos" vartininkas Džiugas Bartkus nesugraibė kamuolio ir šis įriedėjo į vartus. Dar po trijų minučių rezultatą persvėrė Linas Pilibaitis. "Žalgiris" triumfavo 3:2.

Į Lietuvos taurės pusfinalį taip pat pateko Klaipėdos "Atlantas" bei I lygos komandos Kauno "Spyris" ir Kazlų Rūdos "Šilas". Pusfinalio kovos vyks jau 2015 metų pavasarį.