2009 07 17 0:00
"Vėtros" futbolininkams (geltona apranga) nesisekė pralaužti HJK gynybos.
Nuotrauka: ©"Lietuvos žinios"

UEFA Europos lygos antrajame atrankos etape Lietuvos futbolo klubai vakar savo gerbėjų nedžiugino.

Namie rungtyniavę Vilniaus "Vėtros" ir Marijampolės "Sūduvos" klubai patyrė nesėkmes, o "Kaunas" Serbijoje neįveikė kuklios "Sevojno" ekipos.

Belgrade vykusiose rungtynėse kauniečiai didelį dėmesį skyrė savo vartų saugumui. 16 min. galimybę smūgiuoti turėjo Evaldas Razulis, bet galva jis nepataikė į vartus.

Kėlinio pabaigoje Lietuvos vicečempionai atkuto ir ėmė rungtyniauti drąsiau, tačiau pavojaus varžovų vartams nesukėlė.

Po pertraukos toliau atakavo "Sevojno", o "Kaunas" gynėsi. Susitikimo pabaigoje serbai surengė tikrą lietuvių vartų šturmą, bet šiems pavyko apsiginti ir išsaugoti lygiąsias 0:0.

Belgrade "Kauno" komandą palaikė 11 ištikimiausių jos sirgalių.

"Sūduva" rungtynėse su Danijos klubu "Randers" nuo pirmųjų minučių buvo priversta gintis. Iš pradžių svečiai pataikė į virpstą, o 23 min. įvartį galva įmušė Mikkelis Beckmannas. Baigiantis pirmam kėliniui, danai dar kartą sudrebino suvalkiečių vartų virpstą.

Po pertraukos "Sūduva" toliau blaškėsi aikštėje ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams. Lietuvos taurės laimėtojai svečiams nusileido 0:1.

Tokiu pačiu rezultatu svečiams iš Suomijos - Helsinkio klubui HJK Vilniuje nusileido ir "Vėtra". Pergalingą įvartį svečiams jau 15 min. pelnė legionierius iš Gambijos Dawda Bahas.