Lyderis neišsaugojo persvaros

2006 05 30 0:00
"Vilniaus" žaidimui per mačą su "Kaunu" pirmą kartą vadovavo Ivanas Švabovičius.
Gintaro Mačiulio nuotrauka

Šalies futbolo pirmenybių lyderis "Kaunas" XI ture prarado pirmuosius taškus, o arbitrai per šį turą iš aikštės pašalino net keturis futbolininkus

"Kaunas" sostinėje 2:2 sužaidė su "Vilniaus" klubu, kurio žaidimui šį sezoną pirmą kartą vadovavo Ivanas Švabovičius, vyriausiojo trenerio pareigas einantis vietoj Kęstučio Latožos. Pirmą kėlinį galingai žaidę kauniečiai laimėjo 2:0. Šlapioje aikštėje, lyjant lietui, viskas pasikeitė antro kėlinio pradžioje, kai po svečių vartininko Eduardo Kurskio klaidos vilniečių gynėjas iš Brazilijos Rodnei sušvelnino rezultatą. 61-ą minutę Rodnei po kampinio pasižymėjo antrą kartą, kai taikliai smūgiavo galva.

Po šio turo "Kaunas" išsaugojo 12 taškų persvarą prieš "Ekraną", namie mačą su "Šilute" baigusiu be įvarčių. Po kontratakų svečiai net galėjo išplėšti pergalę.

Didžiąją rungtynių dalį ne visos sudėties žaidęs Klaipėdos "Atlantas" (už nesportišką elgesį iš aikštės buvo pašalintas Valdas Trakys) 1:0 sugebėjo įveikti Šiaulių komandą, kuriai revanšavosi už pralaimėjimą 1:3 pirmajame rate.

XI turo statistika

SŪDUVA - VĖTRA 1:1 (0:1). Įvarčiai: 0:1 Božinovskis (42), 1:1 V.Slavickas (75). Pašalintas Vencevičius (Vėtra, 50).

ATLANTAS - ŠIAULIAI 1:0 (0:0). Įvartis: 1:0 Bartkus (80).

Pašalinti Trakys (Atlantas, 23), I.Galiūza (Šiauliai, 90+3).

EKRANAS - ŠILUTĖ 0:0.

VILNIUS - KAUNAS 2:2 (0:2).Įvarčiai: 0:1 Bagužis (6), 0:2 Ivaškevičius (32), 1:2 Rodnei (48), 2:2 Rodnei (61).

NEVĖŽIS - ŽALGIRIS 1:5 (1:1). Įvarčiai: 0:1 Puotkalis (7), 1:1 Venckus (17), 1:2 Labukas (50), 1:3 Poderis (69), 1:4 Mižigurskis (82), 1:5 Labukas (90). Pašalintas Pinskis (Nevėžis, 74).

Čempionato lentelė

Rezultatyviausi žaidėjai: I.Galiūza (Šiauliai) - 7 įvarčiai, Savėnas (Ekranas), Velička (Kaunas) - po 6.