Lygiųjų diena UEFA pusfinaliuose

2008 04 26 0:00
Per pirmąjį UEFA taurės pusfinalį Fortūna atsuko nugarą Miuncheno "Bayern" ekipai.

Abejos UEFA taurės futbolo turnyro pusfinalio pirmosios rungtynės baigėsi lygiosiomis. Glazgo "Rangers" ir "Fiorentina" klubų susitikimo rezultatas - 0:0, o Miuncheno "Bayern" ir Rusijos čempionų Sankt Peterburgo "Zenit" mače užfiksuotos lygiosios 1:1.

Per Škotijoje vykusį susitikimą tarp vietos Glazgo "Rangers" ir "Fiorentina" klubų sirgaliai neišvydo įmušamų įvarčių. Gynybinę taktiką pasirinkę šeimininkai nesuteikė svečiams progų pasižymėti.

Škotiškos lygiosios.

Per Glazge vykusį susitikimą akivaizdžią žaidybinę persvarą turėjo svečiai iš Italijos, tačiau akivaizdžios naudos iš to išpešti nesugebėjo. Per pirmą kėlinį kamuolį nuolat kontroliavę svečiai niekaip nesugebėdavo įsiveržti į šeimininkų baudos aikštelę, tad buvo priversti pasitenkinti tolimais, tačiau nepavojingais šūviais, kuriuos be vargo atrėmė "Rangers" vartininkas Neilas Alexanderis.

Ir antrame kėlinyje vaizdas nepakito - "Fiorentina" kontroliavo kamuolį, rodė iniciatyvą, tačiau ypatingo pavojaus prie varžovų vartų nekėlė. Kėlinio viduryje šeimininkai įsidrąsino ir surezgė kelis išpuolius, į kuriuos svečių puolėjas Adrianas Mutu atsakė pavojingu tolimu smūgiu, tačiau įvarčių per šias rungtynes neužderėjo.

Bundeslygos lyderių dovana

Vokietijoje šios šalies pirmenybių lyderiai ir lygos taurės savininkai Miuncheno "Bayern" futbolininkai rungtynes su Rusijos čempione Sankt Peterburgo "Zenit" vienuolike baigė lygiosiomis - 1:1.

Abu įvarčius pelnė šeimininkų žaidėjai - pirmame kėlinyje prancūzas Franckas Ribery nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, bet pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu išvedė "Bayern" ekipą į priekį. O po pertraukos brazilas Lucio pasiuntė kamuolį į savo vartus. Nors rungtynių pabaigoje šeimininkai turėjo kelias realias galimybes persverti rezultatą, jų neišnaudojo.

Ši trijų trofėjų šį sezoną siekiančio Vokietijos klubo dovana prieš atsakomąjį susitikimą suteikia nedidelę persvarą Rusijos čempionams, kuriems, norint patekti į finalą, namie pakaktų ir nulinių lygiųjų.

Atsakomosios rungtynės po savaitės bus žaidžiamos Florencijoje ir Sankt Peterburge.