M. Balotelli anglams priminė apie save

2014 06 15 6:45

Danielis Sturridge'as po puikaus Wayne'o Rooney perdavimo išlygino rezultatą 37 minutę – netrukus po to, kai pirmasis galingu šūviu iš toli pasižymėjo italas Claudio Marchisio, tačiau pergalę rezultatu 2:1 intriguojančiame pasaulio čempionato D grupės mače galiausiai šventė Italija.

Mačo didvyriu tapo Mario Balotelli, 50-ą minutę smūgiu galva nukreipęs kamuolį į savo buvusio komandos draugo „Manchester City“ klube Joe Harto vartus. Tai buvo 13-sis Mario įvartis, atstovaujant Italijai, ir pirmasis, pelnytas pasaulio čempionatuose.

Italai šiame mače vertėsi be pagrindinio vartininko Gianluigi Buffono, kuris treniruotės metu patyrė traumą. Jį pakeitęs Salvatore Sirigu klaidų nedarė.

Anglai italus yra įveikę vos kartą per pastaruosius šešis tarpusavio mačus, įvykusius nuo 1997 metų.

Primename, jog kitose D grupės rungtynėse Kosta Rika netikėtai 3:1 nugalėjo Urugvajų.