M.Stankevičius sugrįžo į Čempionų lygą

2010 08 20 0:00

Sužaistos paskutinės UEFA Čempionų lygos 4 atrankos etapo pirmojo rato rungtynės, jose pasirodė ir Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius.

Italijos klubo Genujos "Sampdoria" legionierius M.Stankevičius jau žaidė Čempionų lygoje praėjusį sezoną, kai buvo paskolintas Ispanijos komandai "Sevilla". Šią vasarą lietuvis grįžo į klubą "Sampdoria", kuri pavasarį iškovojo teisę varžytis Čempionų lygos 4 atrankos etape.

Genujos komandai patekti į pagrindinį turnyro etapą bus sunku, nes italai trečiadienį pirmąsias rungtynes Vokietijoje 1:3 pralaimėjo Brėmeno "Werder" klubui. Aikštės šeimininkai po Clemenso Fritzo (51 min.), Torsteno Fringso (67 min.) ir Claudio Pizarro (69 min.) įvarčių pirmavo 3:0. Be to, "Sampdoria" nuo 66 minutės žaidė mažumoje, kai iš aikštės buvo pašalintas Stefano Lucchini.

Vis dėlto 68 minutę aikštėje pasirodęs M.Stankevičius padėjo savo komandai sušvelninti rezultatą. Rungtynių pabaigoje jis prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur galva įvartį įmušė Giampaolo Pazzini.

Atsakomosios atrankos varžybų etapo rungtynės vyks kitą antradienį ir trečiadienį. Visų 10 porų nugalėtojai pateks į Čempionų lygos grupės varžybų etapą.

Nors žaidė už "Sampdorią", M.Stankevičiaus ateitis kol kas neaiški. Lietuviu aktyviai domėjosi keli Ispanijos klubai, o labiausiai susidomėjimą reiškė Pamplonos "Osasuna". Tačiau šis klubas už Lietuvos rinktinės gynėją pasiūlė 1 mln. eurų, o "Sampdoria" savo žaidėją įvertino 3 mln. eurų.

Naujus futbolininkus Europos klubai gali registruoti iki paskutinės rugpjūčio dienos. Ispanų žiniasklaidos teigimu, M.Stankevičių savo gretose norėtų matyti šios šalies klubas "Zaragoza" ir Italijos komanda "Lecce".