Meksika čempionatą pradėjo pergale

2014 06 13 20:54
Reuters/Scanpix nuotrauka

Antrose Brazilijoje vykstančio pasaulio futbolo čempionato rungtynėse Meksikos rinktinė rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo Kamerūno futbolininkus.

Meksikos rinktinė aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. Per pirmąjį kėlinį Lotynų Amerikos atstovai kamuolį į varžovų vartus įmušė du kartus, tačiau teisėjai nė vieno įvarčio neįskaitė, fiksuodami nuošales. Socialiniuose tinkluose iškart užvirė diskusija - daugelio komentatorių teigimu, abu įvarčiai turėjo būti įskaityti.

Pirmąjį - ir, kaip paaiškėjo, vienintelį - įskaitytą įvartį meksikiečiams 61 rungtynių minutę pelnė Oribe Peralta. Nors neblogų progų pakeisti rezultatą turėjo ir viena, ir kita komanda, mačas baigėsi minimalia Meksikos rinktinės pergale - 1:0.

A grupės turnyrinėje lentelėje dėl geresnio pelnytų ir praleistų įvarčių santykio pirmauja turnyro šeimininkai brazilai, pirmosiose čempionato rungtynėse rezultatu 3:1 įveikę Kroatijos futbolininkus. Antrą vietą užima Meksika, trečią - Kamerūnas, ketvirtą - Kroatija.