Miuncheno „Bayern“ iškovojo UEFA Supertaurę

2013 08 31 7:31
Reuters/Scanpix nuotrauka

Penktadienio vakarą Prahoje vyko UEFA Supertaurės rungtynės, kuriose kovojo du Europos futbolo milžinai – Čempionų lygos laimėtojai Miuncheno „Bayern“ ir Europos lygos taurės savininkai Londono „Chelsea“ futbolininkai.

Mače, kuriame prireikė ne tik pratęsimo, bet ir 11 metrų baudinių serijos, triumfavo vokiečiai - 7:6 (90 min. baigėsi 1:1, o pratęsimas - 2:2).

Tiksint paskutinei pratęsimo minutei Londono ekipa pirmavo 2:1, tačiau „Bayern“ futbolininkai paskutinę sekundę palaužė vienu žaidėju aikštėje mažiau turėjusią varžovę ir išlygino rezultatą. 11 metrų baudinių serijoje abiejų komandų žaidėjai neklydo ir galingais smūgiais pramušdavo vartus, tačiau lemiamą akimirką neatlaikė anglų klubo puolėjo Romelo Lukaku nervai ir jo spyrį lengvai atrėmė „Bayern“ vartų sargas Manuelis Neueris.

„Chelsea“ Supertaurės mače žaidė trečią kartą (anglai 1998-aisiais įveikė „Real“ komandą, o pernai 1:4 neatsilaikė prieš Madrido „Atletico“), o „Bayern“ tokiose rungtynėse dalyvavo ketvirtą sykį, bet tokį titulą iškovojo pirmą kartą istorijoje.

„Bayern“ 2 – 2 „Chelsea“

8‘ [0 – 1] Fernando Torres

47‘ [1 – 1] Franck Ribery

93‘ [1 – 2] Eden Hazard

120‘ [2 – 2] Javi Martinez

86' Ramiresui („Chelsea“) parodyta raudona kortelė