Naujajame stadione įvarčių neįmušta

2008 07 08 0:00

Lietuvos A lygos futbolo čempionato XIII ture, kuris vyko naujajame Marijampolės stadione, lyderių - vicečempionės Marijampolės "Sūduvos" ir nugalėtojo titulą ginančio Kauno FBK "Kauno" - susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Igorio Pankratjevo auklėtiniams nepavyko padovanoti šventės gausiai susirinkusiems žiūrovams, tad pagal surinktus taškus čempionato lyderiu ir toliau lieka FBK "Kaunas". Suvalkiečiai nuo kauniečių atsilieka tik tašku, be to, jie yra žaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Ir rungtynės, ir prieš tai vykęs iškilmingas stadiono atidarymas sutraukė apie 6 tūkst. žiūrovų. Taip marijampoliečiai dar kartą pagerino stadionų lankomumo rekordą.

Po rungtynių abiejų komandų treneriai pripažino, jog psichologiškai žaidėjams rungtyniauti pilname stadione yra kur kas sudėtingiau, tačiau ir maloniau.

"Jautėme didelį spaudimą. Abi komandos žaidė gerai ir šventės nesugadino. Rezultatas dėsningas," - sakė "Sūduvos" vyriausias treneris I.Pankratjevas.

"Kauno" vyriausias treneris Artūras Ramoška neabejojo, jog tai buvo lygių varžovų dvikova: "Pirmajame kėlinyje geriau pasirodė šeimininkai, antrajame - jau mes sukūrėme daugiau progų pelnyti įvartį."

Vilniaus "Vėtros" klubas per dvikovą sostinėje su pastaruoju metu sėkmingai žaidžiančiais "Šiauliais" nuo pralaimėjimo išsisuko tik paskutinėmis susitikimo akimirkomis. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:1). Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Gediminas Butrimavičius (8 min. iš 11 m baudinio) ir Dejanas Milošeskis (90 min.), svečiams abu įvarčius įmušė Tadas Špukas (43 ir 80 min.). Šiomis rungtynėmis Deivio Kančelskio treniruojami šiauliečiai pratęsė nepralaimėtų mačų seriją iki penkių.

Klaipėdos "Atlantas" namie 2:0 įveikė absoliučią autsaiderę "Šilutę". 35 minutę šeimininkus į priekį išvedė Bojanas Mamičius, o 50 minutę rezultatą padvigubino baudos smūgiu kamuolį į vartus pasiuntęs Nerijus Mačiulis.

"Atlanto" treneris Vaidas Liutikas buvo patenkintas komandos žaidimu ir teigė, jog uostamiesčio ekipa pelnytai iškovojo pergalę: "Nuo penkioliktos minutės žaidimą į savo rankas tvirtai paėmė "Atlantas". To rezultatas - Bojanas Mamičius įmušė reto grožio įvartį. Turėjome daug progų, bet įvartis subrendo tik po pertraukos. Taip rungtynių baigtis ir buvo nulemta."

"Šilutės" treneris Eugenijus Riabovas nenorėjo pripažinti varžovų pranašumo ir neslėpė susižavėjimo pirmuoju B.Mamičiaus įvarčiu.

Čempionato lentelė (rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Kaunas" 14 8 4 2 29:5 28

2. "Sūduva" 13 8 3 2 15:10 27

3. "Ekranas" 10 6 3 1 13:5 21

4. "Vėtra" 13 5 5 3 17:13 20

5. "Žalgiris" 13 2 8 3 10:12 14

6. "Šiauliai" 13 2 6 5 11:14 12

7. "Atlantas" 13 2 6 5 12:17 12

8. "Šilutė" 15 0 3 12 9:40 3