2007 10 11 0:00

FUTBOLAS.

Dešimtą pergalę Lietuvos futbolo A lygos pirmenybių XXXII turo rungtynėse iškovojo ir dešimties komandų turnyre iš septintosios pozicijos "Šiaulius" (34 tšk.) išstūmė Klaipėdos "Atlanto" (35 tšk.) futbolininkai. Jie antradienį svečiuose 7:0 (4:0) sutriuškino Visagino "Intero" klubą (8 tšk.). Pirmenybių autsaideriams tai buvo jau 28-as pralaimėjimas.

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Kauno FBK "Kaunas" (71 tšk.). Jis lenkia ir Marijampolės "Sūduvos" (62 tšk.), ir Vilniaus "Žalgirio" (58) komandas. Ketvirtas žengia Panevėžio "Ekranas" (56), penktas - Vilniaus klubas "Vėtra" (48), šeštas - "Vilnius" (44), septintas - "Atlantas" (35), aštuntas - "Šiauliai" (34), devintas - "Šilutė" (19), dešimtas - "Interas" (8).

RANKINIS.

Europos rankinio federacijos (EHF) būstinėje Vienoje (Austrija) antradienį ištraukti Senojo žemyno taurių turnyro burtai. Jie lėmė, kad vienintelis likęs Lietuvos vyrų klubas - šalies pirmenybių bronzos medalininkas Kauno "Granitas/Karys" - Iššūkio taurės ("Challenge Cup") turnyro šešioliktfinalyje susigrums su Belgijos "HC Eynatten" komanda. Pirmąsias turnyro rungtynes "Granito/Kario" rankininkai lapkričio 17 arba 18 dieną turėtų žaisti namie, o atsakomąjį mačą - po savaitės Belgijoje.

Lietuvos čempionė Vilniaus "VPU Šviesa/Eglė" EHF taurės moterų turnyro šešioliktfinalyje susitiks su Ankaros "Milli Piyango SK" (Turkija) ekipa. EHF taurės šešioliktfinalio rungtynės vyks lapkričio 3 arba 4 ir 10 arba 11 dienomis.

ŠACHMATAI.

Turkijoje baigėsi Europos taurės komandinis šachmatų turnyras. Per jį Lietuvos čempionas Vilniaus šachmatų ir bridžo klubas (ŠBK) NSEL30, surinkęs 7 taškus iš 14 galimų, užėmė 30-ąją vietą, o Plungės šachmatų klubas (ŠK) "Bokštas" (4 tšk.) tarp 56 ekipų liko 49-as.

Septintojo rato mačą antradienį ŠBK NSEL30 šachmatininkai baigė lygiosiomis 3:3 su "Hamburger SK" (Vokietija) komanda. Lietuvos vicečempionas Plungės ŠK "Bokštas" per paskutinį ratą 2:4 nusileido šeimininkams "Turk Hava Yollari" (Turkija) atstovams.

Europos taurę iškovojo Meridos "Linex Magic" (Ispanija) šachmatininkai. Jie surinko 13 taškų ir tašku aplenkė Sverdlovsko srities "Ural" (Rusija) klubą. Trečia liko kita Rusijos ekipa "Tomsk-400" (11 tšk.).