2008 05 24 0:00

BURIAVIMAS.

Gintarė Volungevičiūtė tapo Olandijoje vykstančios tarptautinės regatos "Delta lloyd" lydere "Laser Radial" klasėje. Per penktą plaukimą lietuvė buvo antra, per šeštą iškovojo antrą pergalę šioje regatoje, o septintojoje vakar buvo penkta. Iš viso G.Volungevičiūtė dabar turi 13 baudos balų ir 5-iais lenkia antrąją vietą užimančią amerikietę Anną Tunnicliffe.

FUTBOLAS.

Škotijos futbolo čempionu trečius metus iš eilės ir 41-ą kartą klubo istorijoje tapo Glazgo "Celtic" klubas. Čempionas paaiškėjo trečiadienį po trijų lyderių grupės (dėl 1-6 vietų) paskutinių susitikimų. "Celtic" futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė "Dundee United" ekipą ir pelnę 89 taškus trimis aplenkė ilgai pirmausią UEFA taurės turnyro finalininkę Glazgo "Rangers" komandą. Ši svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo ketvirtąją vietą užėmusiai "Aberdeen" ekipai. Jau anksčiau bronzos medalius užsitikrinęs "Motherwell" klubas (60 tšk.) pirmenybes baigė svečiuose iškovodamas pergalę 2:0 (1:0) prieš "Hibernian" ekipą. "Celtic" ir "Rangers" kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygoje, o dėl UEFA taurės kovos "Motherwell" komanda.

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Ketvirtąją vietą Prancūzijoje vykstančių "Tour de l'Aude" daugiadienių dviratininkių lenktynių šeštajame etape užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Ji 117 km distancijos finiše 36 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai australei Vicki Whitelaw. Dar po 11 sekundžių finišavo ir devintąją vietą užėmė Jolanta Polikevičiūtė. Po prologo ir šešių etapų sėkmingiausiai iš lietuvaičių lenktynėse važiuojanti E.Pučinskaitė iš penkioliktosios vietos pakilo į keturioliktąją ir lyderei švedei Susannei Ljungskog pralaimi 6,32 minutės.

* 91-ą kartą vykstančių prestižinių "Giro d'Italia" daugiadienių dviratininkų lenktynių vienuoliktąjį etapą laimėjo italas Alessandro Bertolini. 199 km jis įveikė per 5.44:22 ir 5 sek. ir aplenkė antrojoje vietoje likusį ispaną Pablo Lastrasą. Lenktynių lyderio poziciją po vienuolikos etapų išsaugojo italas Giovannis Viscontis.