2008 08 18 0:00

SŪDUVA.

Pirmosiose UEFA taurės futbolo turnyro antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse Lietuvos vicečempionė Marijampolės "Sūduva" ketvirtadienį namie 1:4 (1:1) pralaimėjo "Salzburg" (Austrija) vienuolikei. Atsakomasis mačas Zalcburge bus žaidžiamas rugpjūčio 28-ąją.

A LYGA.

Šeštadienį atidėtose Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių XIV turo rungtynėse Panevėžio "Ekrano" (31 tšk.) svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo penktojoje pozicijoje esančią Šiaulių "Šiaulių" (19 tšk.) ekipą ir taškais pasivijo pirmenybių lyderį bei čempioną Kauno FBK "Kauną" ir vicečempionę Marijampolės "Sūduvą".

ŠEŠIOLIKMEČIAI.

Antrąją pergalę Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionate Italijoje iškovojo Lietuvos rinktinė, kuri šeštadienį antrosiose keturių ekipų B grupės rungtynėse 78:63 nugalėjo bendraamžius iš Ukrainos ir užsitikrino pirmą vietą grupėje.

MOTERYS.

2009 metų Europos moterų krepšinio čempionato keturių komandų A grupės atrankos turnyrą pralaimėjimu pradėjo Lietuvos rinktinė. Ji trečiadienį išvykoje 47:63 nusileido Izraelio krepšininkėms. Tačiau šeštadienį namie lietuvėms pavyko nugalėti Ukrainos rinktinę - 66:59.

TENISAS.

Vilniuje pasibaigusio ITF serijos Vito Gerulaičio atminimo taurės teniso turnyrą laimėjo trečioji varžybų raketė italas Matteo Viola, finale 6:3, 6:2 įveikęs antruoju skirstytą prancūzą Pierre'ą Metenierą. Dvejetų varžybas laimėjo tretieji pagal skirstymą italai Fabio Colangelo bei Urošas Vico, finale 6:2, 6:4 nugalėję tėvynainius Stefano Iannį ir Laurentą Bondazą. Turnyro prizų fondas - 10 tūkst. JAV dolerių.