2009 03 23 0:00

PASKUTINIAI. Švedijoje vykstančiose planetos taurės slidinėjimo etapo varžybose moterų persekiojimo lenktynėse šeštadienį Irina Terentjeva liko paskutinė - 61-a. Lietuvos slidininkė 10 km distanciją (5 km klasikiniu būdu + 5 km laisvuoju stiliumi) įveikė per 34 minutes 39,4 sekundės. Taip pat paskutinis - 82-as - vyrų 20 km lenktynėse (10 km klasikiniu būdu + 10 km laisvuoju stiliumi) finišavo Aleksejus Novoselskis, nuotolį įveikęs per 1 valandą 4 minutes 58,6 sekundės.

ČEMPIONĖ. Rusijoje pasibaigusių Europos moterų asmeninio šachmatų čempionato nugalėtoja tapo rusė Tatjana Kosinceva (ELO koeficientas 2497). Ji tik po papildomo mačo 1,5:0,5 nugalėjo antrojoje vietoje likusią armėnę Lilit Mkrtčan (2460). Bronzos medaliu džiaugėsi kita Rusijos šachmatininkė Natalija Pogonina (2467), laimėjusi papildomą septynių dalyvių turnyrą.

FINALININKĖS. Lietuvos moterų tinklinio čempionato finalo serijoje iki dviejų pergalių vėl žais Jonavos "Achemos KKSC" ir Kauno "Heksos KCSM" komandos. Pirmosios finalo serijos rungtynės balandžio 4 dieną bus žaidžiamos Kaune, antrosios po dviejų savaičių - Jonavoje, jei reikės trečiųjų, jos balandžio 19-ąją taip pat vyks Jonavoje.

SALĖ. Antrą nesėkmę Kauno sporto halėje vykstančiame keturių rinktinių 2010 metų UEFA salės futbolo pirmenybių ketvirtosios atrankos grupės turnyre patyrė Lietuvos komanda. Ji 0:4 (0:2) pralaimėjo Gruzijos ekipai ir prarado galimybes patekti į finalinį čempionato etapą.

KONTROLINĖS. Palangoje per draugiškas dviejų paraiškas žaisti Lietuvos futbolo I lygoje pateikusių buvusių A lygos klubų - Klaipėdos "Atlanto" ir FBK "Kauno" - rungtynes 3:1 laimėjo kauniečiai. Marijampolės futbolo manieže vietos "Sūduva" 2:0 nugalėjo Tauragės "Taurą". O stipriausias A lygos klubas Panevėžio "Ekranas" Palangoje 2:1 laimėjo prieš vienus I lygos lyderių Gargždų "Bangos" futbolininkus.

EDGARAS. Šeštadienį per 2009 metų sezono Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos antrojo turo rungtynes iš trijų registruotų lietuvių žaidė tik Edgaras Česnauskis, o jo komanda Maskvos FK "Moskva" namie susitikimą su Grozno "Terek" baigė lygiosiomis 0:0 ir iškovojo pirmą tašką.