2009 06 13 0:00

PERGALĖ. Prancūzijoje vykusių "Mare Nostrum 2009" tarptautinių plaukimo varžybų antrajame etape Vytautas Janušaitis laimėjo 200 m kompleksinio plaukimo rungtį - 2:01,08. Jis 0,32 sek. aplenkė Darianą Townsendą iš Pietų Afrikos Respublikos.

DVIRAČIAI. Ispanijoje startavusiose daugiadienėse "Iurreta-Emakumeen Bira" dviratininkių lenktynėse aštuntąją vietą pirmajame 75,9 km etape užėmė "Gauss Rdz Ormu-Colnago" komandos narė Edita Pučinskaitė, kuri finišavo su pagrindine grupe - 1.59:40. Etapo nugalėtojai vokietei Judith Arndt 1 min. ir 9 sek. pralaimėjo bei atitinkamai 28 ir 31 vietas užėmė dvi "Safi-Pasta Zara Titanedi" ekipos dviratininkės - Diana Žiliūtė bei Rasa Leleivytė.

* Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Criterium du Dauphine Libere" dviratininkų lenktynių penktajame etape "Astana" komandos narys Tomas Vaitkus finišavo 92-as ir bendrojoje įskaitoje iš 56 pozicijos nukrito į 77-ąją. Bendrojoje įskaitoje T.Vaitkų nuo lyderiu tapusio ispano Alejandro Valaverdes (15.23:17), kuris ketvirtadienį finišavo antras, skiria 20 min. 25 sek.

LIEKA. 35-erių gynėjas Marco Materazzi po susitikimo su Italijos čempiono Milano "Inter" klubo prezidentu Massimo Moratti sutiko dar vieną sezoną žaisti šalies čempionų gretose. Finansinės kontrakto sąlygos oficialiai neskelbiamos. 41 mačą Italijos rinktinės gretose sužaidęs gynėjas praėjusį sezoną pirmenybėse žaidė vos aštuonerias rungtynes. 2006 metų FIFA pasaulio taurės savininkas M.Materazzi "Inter" gretose žaidė nuo 2001-ųjų, atėjęs iš "AC Perugia". Su Milano vienuolike futbolininkas 4 kartus tapo Italijos čempionu, dukart iškovojo šalies taurę bei per 164 rungtynes pelnė 19 įvarčių.

NAUJAS. Trylikos sezonų trenerio darbo patirtį Šiaurės Amerikos nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) turintis ir 1996 metais Stenlio taurę su Kolorado "Avalanche" komanda iškovojęs kanadietis

Marcas Crawfordas ketvirtadienį paskirtas naujuoju Dalaso "Stars" klubo vyriausiuoju treneriu. Šiose pareigose jis pakeis Dave'ą Tippettą, kuris per šešis sezonus su "Stars" penkis kartus pateko į

NHL atkrintamąsias varžybas. 1998 metais Kanados olimpinei rinktinei vadovavęs 48-erių M.Crawfordas per savo karjerą NHL treniravo Kvebeko "Nordiques", Kolorado "Avalanche", Vankuverio "Canucks" bei Los Andželo "Kings" ledo ritulininkus.