2009 07 10 0:00

NUGALĖJO. Vilniaus "Vėtros" futbolininkai be didelių sunkumų įveikė UEFA Europos lygos pirmąjį atrankos varžybų etapą. Vakar vilniečiai savo aikštėje 3:0 nugalėjo "Grevenmacher" komandą iš Liuksemburgo. Pirmą mačą išvykoje su šia vienuolike "Vėtra" laimėjo 3:0. Per antrąjį Europos lygos atrankos etapą Vilniaus klubas liepos 16 ir 23 dienomis kovos su Helsinkio komanda HJK (Suomija).

KREPŠINIS. Lenkijoje surengto Europos merginų (iki 20 metų) krepšinio čempionato C grupėje žaidžianti Lietuvos rinktinė vakar pirmąsias rungtynes su šeimininkėmis pralaimėjo 70:73. Šiandien vėlai vakare mūsų šalies krepšininkių varžovė bus Latvijos komanda.

TOUR DE FRANCE. Prestižinių daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių šeštąjį etapą Ispanijos trasomis iš Žeronos į Barseloną (181,5 km) vakar laimėjo norvegas Thoras Hushovdas ("Cervelo") - 4.21:33. Antras ir trečias finišavo ispanai atitinkamai Oscaras Freire'as ("Rabobank") ir Jose Joaquinas Rojasas ("Caisse D'Eepargne") - jų laikas toks pat. Bendrojoje įskaitoje po šešių etapų lyderių trejetukas nepasikeitė: pirmauja pirmojo etapo nugalėtojas šveicaras Fabianas Cancellara ("Saxo Bank") ir septyniskart "Tour de France" lenktynes laimėjęs amerikietis Lance'as Armstrongas ("Astana"), abiejų laikas vienodas - 19.29:22. Trečiojoje vietoje įsitvirtino titulą ginantis ispanas Alberto Contadoras - 19.29:41.

TENISAS. Šiandien Slovėnijoje prasideda "Davis Cup" taurės - neoficialių pasaulio vyrų teniso komandinių pirmenybių - Europos ir Afrikos zonos antrosios grupės antrojo etapo mačas tarp Slovėnijos ir Lietuvos. Ketvirtadienį ištraukti šių varžybų burtai lėmė, kad šiandien vidurdienį mačą pradės mūsų šalies rinktinės lyderis devyniolikmetis Ričardas Berankis, o jo varžovas bus Gregas Žemlja. Po jų Gvidas Sabeckis susikaus su Blažu Kavčičiumi. Šio mačo nugalėtojas Europos ir Afrikos zonos antrosios grupės trečiajame etape žais su Bulgarijos ir Latvijos susitikimo laimėtoju.

Pirmajame etape Lietuvos rinktinė 3:2 įveikė Gruzijos komandą.